No products in the cart.
Shop and Save Big on Many Products Today
from £3.00
Don't miss this special opportunity today.
Showing 49–64 of 101 resultsSorted by latest
| Brand | CATIGA |
| Colour | 4.1) WonderWhite |
| Calculator Type | Standard Function |
| Power source | Battery powered, Solar power |
| Screen size | 4 Inches |
| Number of batteries | 1 LR44 batteries required. |
| Brand | WzioEpul |
| Colour | Pink |
| Calculator Type | Engineering/Scientific |
| Power source | Battery Powered |
| Screen size | 5 Centimetres |
| Number of batteries | 2 AAA batteries required. (included) |
| Manufacturer | WzioEpul |
| Brand | CATIGA |
| Colour | Pink |
| Calculator Type | Business |
| Power source | Solar Powered |
| Screen size | 3.5 Inches |
| Number of batteries | 1 LR44 batteries required. (included) |
| Brand | AURORA |
| Colour | White |
| Calculator Type | Standard Function |
| Power source | Solar Powered |
| Screen size | 10 Centimetres |
| Number of batteries | 1 LR44 batteries required. |
| Model name | HC133 |
| Material | Plastic |
| Display type | LCD |
| UPC | 700736689240 723856488852 035117172050 |
| Brand | BSOMAM |
| Colour | Pink |
| Calculator Type | Business |
| Power source | Battery Powered |
| Material | Plastic |
| Product dimensions | 15.2L x 14.8W centimetres |
| Display type | LCD |
| Brand | Aitvsfao |
| Colour | Blue |
| Calculator Type | Standard Function |
| Power source | Solar Powered |
| Screen size | 10.5 Centimetres |
| Number of batteries | 1 AAA batteries required. |
| Material | Plastic |
| Product dimensions | 15L x 12W centimetres |
| Display type | LCD |
| Brand | VOSAREA |
| Colour | Black |
| Material | Alloy Steel, Acrylonitrile Butadiene Styrene |
| Item weight | 120 Grams |
| Manufacturer | VOSAREA |
| Colour | Black 104℉-140℉ |
| Material | Tempered Glass |
| Brand | GARMEE |
| Product dimensions | 12L x 12W x 1.3H centimetres |
| Power source | Corded Electric |
| Brand | mafiti |
| Colour | Black |
| Recommended uses for product | Kitchen/Food Weighing |
| Special feature | Detachable Spoon Head |
| Display type | LCD |
| Brand | ACCUWEIGHT |
| Colour | Black |
| Recommended uses for product | Food |
| Special feature | Portable, Lightweight, Tare Fun, Smart |
| Display type | LCD |
| Brand | Govee |
| Light type | LED |
| Special feature | Timer, Tunable White, Brightness Dimmable, Colour Changing, Group Control |
| Wattage | 9 watts |
| Bulb shape size | A19 |
| Colour | Multicolor |
| Brand | Kimimara |
| Indoor/Outdoor usage | Indoor |
| Special feature | RGB Hexagon Sync to Music |
| Light source type | LED |
| Power source | Corded Electric |
| Light colour | RGB |
| Theme | Music |
| Style | b. 8 Pack Light Panels |
| Material | Plastic |
| Finish type | Matte |
| Product dimensions | 6.5D x 6.5W x 15.2H centimetres |
| Item weight | 172.5 Grams |
| Lamp type | Night Light, Table Lamp |
| Shade colour | White |
| Base material | Aluminium |
| Cable length | 39.37 Inches |
| Item weight | 0.44 Kilograms |
| Lamp type | Mood Light |
| Shade material | Aluminium |
| Colour | Rgb |
| Brand | Mexllex |
| Indoor/Outdoor usage | Indoor |
| Special feature | Colour Changing |
| Light source type | LED |
| Power source | Corded Electric |
| Finish type | Painted |
| Base material | Plastic |
| Product dimensions | 15D x 32W x 15H millimetres |
| Item weight | 82 Grams |
| Lamp type | LED |















![Greenic UV LED Black Light Strip – Upgrade UV Lamp USB 10W 1.5M Cable UV Light 1ft Purple Color Blacklight, 2 Pack [Energy Class A]](https://redsquirrelkit.co.uk/wp-content/uploads/2026/02/1-17-1-400x400.jpg)