No products in the cart.
Shop and Save Big on Many Products Today
from £3.00
Don't miss this special opportunity today.
Showing 337–352 of 872 resultsSorted by latest
Kimimara Hexagon Lights Gaming – 8 Pack RGB Led Hex Light Panels Hexagon Smart Wall Lights Sync to Music (F)
£44.74
| Colour | Multicolor |
| Brand | Kimimara |
| Indoor/Outdoor usage | Indoor |
| Special feature | RGB Hexagon Sync to Music |
| Light source type | LED |
| Power source | Corded Electric |
| Light colour | RGB |
| Theme | Music |
| Style | b. 8 Pack Light Panels |
| Material | Plastic |
Auxmir Night Light, LED Touch Bedside Table Lamp, Remote Control Dimmable Light with RGB Color Changing
£26.19
| Finish type | Matte |
| Product dimensions | 6.5D x 6.5W x 15.2H centimetres |
| Item weight | 172.5 Grams |
| Lamp type | Night Light, Table Lamp |
| Shade colour | White |
Auplf LED Light Bar,2PCS Smart RGB Light Bar Gaming Lights TV Backlights Color Changing Mood Light Sync with Music for PC
£40.00
| Base material | Aluminium |
| Cable length | 39.37 Inches |
| Item weight | 0.44 Kilograms |
| Lamp type | Mood Light |
| Shade material | Aluminium |
Mexllex LED Strip Lights 30M (2X15M) Music Sync Color Changing RGB Strip 24-Key (APP+Remote+Mic)
£23.49
| Colour | Rgb |
| Brand | Mexllex |
| Indoor/Outdoor usage | Indoor |
| Special feature | Colour Changing |
| Light source type | LED |
| Power source | Corded Electric |
Greenic UV LED Black Light Strip – Upgrade UV Lamp USB 10W 1.5M Cable UV Light 1ft Purple Color Blacklight, 2 Pack [Energy Class A]
£19.77
| Finish type | Painted |
| Base material | Plastic |
| Product dimensions | 15D x 32W x 15H millimetres |
| Item weight | 82 Grams |
| Lamp type | LED |
Hexagon LED Lights with Remote Control, RGB Gaming Lights LED Wall Lights Hexagon Light Panels Touch Sensitive, 7 Panels
£79.00
| Brand | Noralit |
| Colour | Rgb |
| Material | Metal |
| Style | Hexagon |
| Light fixture form | Wall |
Breathing Exerciser Trainer for Lung Health, Respiratory Trainer for Improved Lung Capacity
£9.99
| Units | 1.0 gram |
|---|---|
| Brand | BRITECO |
| Country of origin | China |
Anti snoring Chin Strap – Snore Sleep Against Chin Anti Snoring Strap for Sleeping Nose Health Care Devices Solution Night Tool
£11.45
- To eliminate mild to moderate snoring.
- Easy to use, no surgery, no mask.
- It fits gently into your nostrils.
EMS Foot Massager,Electronic Muscle Stimulatior Massage Mat,8 Modes 18 Intensities Relax Muscles,Folding Portable Feet Massage Machine
£27.79
| Use for | Foot |
| Power source | Rechargeable Battery |
| Material | Leather |
| Brand | WARDBES |
| Colour | Orange |
| Special feature | Foldable, Portable |
| Massager form | Foot Massager Machine |
| Specific uses for product | Feet, Legs |
| Product dimensions | 10L x 300W x 300H millimetres |
| Product benefits | Stress Relief, Muscle Therapy |
LED Face Mask Light Therapy Premium Spa Kit (4 Pcs) – With Ultrasonic Scrubber, Sonic Brush & Green Tea Serum
£110.00
| Brand | VogueNow |
| Item form | Sheet |
| Product benefits | LED Face mask light therapy helps in wrinkle removal, Tightening, Skin Rejuvenation |
| Scent | Green Tea |
| Skin type | All |
Donnerberg Neck Massager with Heat / 7 Years Warranty/Shiatsu Neck, Shoulder Back Massager for Pain Relief & Relaxation
£290.00
| Use for | Shoulder, Back, Whole Body, Neck, Feet |
| Power source | Corded Electric |
| Material | Faux Leather |
| Item weight | 1850 Grams |
| Brand | Donnerberg |
| Colour | Black |
| Special feature | Vibration Massage, Infrared, Timer, Shiatsu masage |
Heated Neck Relaxer | Heated Cervical Traction Device – Rechargeable Cervical Neck Massager for Back Neck Shoulder
£59.00
| Material | Polyurethane |
| Item weight | 1.76 Pounds |
| Brand | Generic |
| Colour | Single Attribute |
| Product dimensions | 22L x 20W x 12H centimetres |
| Model name | Generic-XV831JWUWOP6AKP69 |
| Style | Unisex |
| Manufacturer | Generic |
Metene Pulse Oximeter Fingertip, Blood Oxygen Saturation Monitor, Heart Rate Monitor and SpO2 Levels, Portable Pulse Oximeter with Case
£24.19
| Brand | Metene |
| Colour | white |
| Number of batteries | 1 AAA batteries required. (included) |
| Battery life | 2 years |
| Are batteries included | Yes |
Essy Neck and Shoulder Massager with Heat Back Massager Deep Tissue for Women Men Neckrelax Neck Pain Relief Massage Machine
£74.00
| Use for | Whole Body |
| Power source | Corded Electric |
| Material | Faux Leather |
| Item weight | 1.7 Kilograms |
| Brand | Essy |
| Colour | Black |
| Special feature | Heat |
| Massager form | Massage Belt |
| Specific uses for product | Body |
| Product dimensions | 37L x 20W x 17H centimetres |
Google Fitbit Inspire 3 Activity Tracker with 6-months Premium Membership Included, up to 10 days battery life and Daily Readiness Score
£99.00
| Operating system | IOS13+; Android 8+ |
| Memory storage capacity | 6400 MB |
| Special feature | Activity tracker, Calendering, Time display, Heart Rate Monitor, Stress Tracker, Alarm Clock, Notifications, Menstrual Health TrackingActivity tracker, Calendering, Time display, Heart Rate Monitor, Stress Tracker, Alarm Clock, Notifications, Menstrual Health Tracking |
Guvkeug 4 Pieces Massage Roller Body Massage Device Therapy Tool Foot Back Waist Hip Hand Massage Health Care Tools
£34.49
| Material | Resin |
| Brand | Guvkeug |
| Manufacturer | Guvkeug |




![Greenic UV LED Black Light Strip – Upgrade UV Lamp USB 10W 1.5M Cable UV Light 1ft Purple Color Blacklight, 2 Pack [Energy Class A]](https://redsquirrelkit.co.uk/wp-content/uploads/2026/02/1-17-1-400x400.jpg)










