No products in the cart.
Shop and Save Big on Many Products Today
from £3.00
Don't miss this special opportunity today.
Showing 17–25 of 25 resultsSorted by latest
| Colour | Rgb |
| Brand | Mexllex |
| Indoor/Outdoor usage | Indoor |
| Special feature | Colour Changing |
| Light source type | LED |
| Power source | Corded Electric |
| Finish type | Painted |
| Base material | Plastic |
| Product dimensions | 15D x 32W x 15H millimetres |
| Item weight | 82 Grams |
| Lamp type | LED |
| Brand | Noralit |
| Colour | Rgb |
| Material | Metal |
| Style | Hexagon |
| Light fixture form | Wall |
| Beam Angle | 36 ° |
| Brand | Philips |
| CALC - Light Bulb Technology | LED |
| Cap Fitting Type | GU10 |
| Colour Temperature Description | Warm White |
| Colour Temperature Value | 2700 K |
| Brand | Philips Hue |
| CALC - Light Bulb Technology | LED |
| Cap Fitting Type | ES |
| Colour Temperature Description | Warm White |
| Colour Temperature Value | 2700 K |
| Dimmable | Dimmable |
| Brand | Hive |
| Light Type | LED |
| Special Feature | Dimmable |
| Wattage | 9 watts |
| Incandescent Equivalent Wattage | 60 Watts |
| Brand | Palmer's |
| Item Volume | 250 Milliliters |
| Item dimensions L x W x H | 3.3 x 1.55 x 7.5 inches |
| Age Range (Description) | Adult |
| Special Feature | Antioxidant |
| Brand | Razac |
| Item volume | 474 Millilitres |
| Item dimensions L x W x H | 7.6 x 5.1 x 2.5 centimetres |
| Age range (description) | Adult |
| Special feature | Travel Size, Long service life, Compact |
| Brand | FAIR & WHITE |
| Item Volume | 16.9 Fluid Ounces |
| Age Range (Description) | Adult |
| Special Feature | Not Tested On Animals |
| Skin Type | Oily, Combination, Normal |

![Greenic UV LED Black Light Strip – Upgrade UV Lamp USB 10W 1.5M Cable UV Light 1ft Purple Color Blacklight, 2 Pack [Energy Class A]](https://redsquirrelkit.co.uk/wp-content/uploads/2026/02/1-17-1-400x400.jpg)






