No products in the cart.
Shop and Save Big on Many Products Today
from £3.00
Don't miss this special opportunity today.
Showing 17–22 of 22 resultsSorted by latest
| Brand | Spectra |
| Colour | Grey |
| Grading | Moderate Commercial |
| Edge Style | Micro Bevel |
| Construction | Rigid Core (SPC) |
| Underfloor Heating | Yes - Water Only |
| M² Per Pack | 1.8581m² |
| Brand | Essentials |
| Coverage Per Pack | 10 m² |
| Pack Size | 1 |
| Pieces in Pack/Case | 1 |
| Product Length | 10 m |
| Product Thickness | 3.5 mm |
| Product Type | Rubber Underlay |
| Product Width | 1 m |
| Brand | Essentials |
| Coverage Per Pack | 5.5 m² |
| Manufacturer Guarantee | 1 Year Guarantee |
| Pack Size | 1 |
| Pieces in Pack/Case | 1 |
| Product Length | 4.68 m |
| Product Thickness | 5 mm |
| Product Width | 1.18 m |
| Brand | Essentials |
| Coverage Per Pack | 10 m² |
| Manufacturer Guarantee | 1 Year Guarantee |
| Product Length | 7.3 m |
| Product Thickness | 12 mm |
| Product Type | Carpet Underlay |
| Product Width | 1.37 mm |
| Ice Roller | Reduces Wrinkles |
| Face Massager | Promotes Blood Flow |
| Smoothness | Radiant Skin |
| Skincare Boost | Enhanced Results |
| Swelling Reduction | Energizes & Refreshes |
| Brand | Mifeloy |
| Item form | Sheet |
| Scent | Unscented |
| Skin type | All |
| Special feature | Travel Size, Natural Ingredients, Unscented |
| Unit count | 1.00 count |
| Number of items | 1 |
| Material feature | Natural |
| Skin tone | All |





