No products in the cart.
Shop and Save Big on Many Products Today
from £3.00
Don't miss this special opportunity today.
Showing 1–16 of 29 resultsSorted by latest
| Brand | soundcore |
| Colour | Abyss Blue |
| Ear placement | In Ear |
| Form factor | In Ear |
| Impedance | 17 Ohm |
| Noise control | Active Noise Cancellation |
| Model name | Liberty 5 |
| Brand | Zenopar |
| Colour | BLACK |
| Ear placement | In Ear |
| Form factor | In Ear |
| Impedance | 32 Ohm |
| Noise control | None |
| Headphone jack | Without jack |
| Brand | soundcore |
| Colour | Velvet Black |
| Ear placement | In Ear |
| Form factor | In Ear |
| Impedance | 10 Ohm |
| Noise control | Active Noise Cancellation |
| Frequency response | 20 KHz |
| Headphone jack | USB |
| Model name | Liberty 4 NC |
| Connectivity technology | Wireless |
| Brand | Cillso |
| Colour | ivory white |
| Ear placement | In Ear |
| Form factor | In Ear |
| Noise control | Environmental Noise Cancellation |
| Sensitivity | 90 dB |
| Model name | H97 |
| Connectivity technology | Wireless |
| Wireless communication technology | Bluetooth |
| Included components | 2 x Wireless Earbuds, 1 x Portable Magnetic Charging Case, 1 x Quick Charging Cable, 1 x User Manual |
| Colour | SF2 - Black |
| Brand | SONICFOAM |
| Material | Hypoallergenic Polyurethane Memory Foam |
| Compatible devices | with SF2: Various Earphones - (See Compatibility List) |
| Item dimensions L x W x H | 7 x 2.4 x 13.2 centimetres |
- Package Dimensions : 9.4 x 7.2 x 1.9 cm; 30 g
- Date First Available : 1 Jun. 2024
- Manufacturer : AZLA
- ASIN : B0D44QG1M9
- Item model number : AZL-CRYSTAL-BOSE-ML
- Country of origin : Korea, Republic of
- Guaranteed software updates until : unknown
| Brand | IKT |
| Colour | Rose |
| Ear placement | In Ear |
| Form factor | In Ear |
| Impedance | 32 Ohm |
| Noise control | Active Noise Cancellation |
| Frequency response | 2000 Hz |
| Headphone jack | No Jack |
| Model name | X08 |
| Connectivity technology | Wireless |
| Brand | yobola |
| Colour | Black |
| Ear placement | In Ear |
| Form factor | In Ear |
| Impedance | 32 Ohm |
| Noise control | Sound Isolation |
| Included components | USB-C Cable, User Manual, Wireless Charging Case, Wireless Earbuds |
| Compatible devices | Compatible with iOS/Android/Windows/Smartphone/Laptops and all devices with Bluetooth connectivity. |
| Capacity | 50L |
| Material | Anti-scratch fabric |
| TSA Friendly | 90-180° unfold |
| USB & Headphone Ports | Charging & access |
| Ergonomic Design | Breathable, padded |
| Material | Durable Oxford |
| Capacity | 35 Litres |
| Design | Multi-pocket |
| Zip Quality | High-tech metal |
| Usage | Versatile |
| Specification | Details |
|---|---|
| Material | Nylon |
| Design | Zipper, Pockets |
| Comfort | Padded Straps |
| Capacity | A4 Books, iPad |
| Use | School, Travel |
| Set Includes | Bag, lunch bag, pencil case |
| Material | Waterproof, durable nylon |
| Size | 45x31x13 cm (backpack) |
| Capacity | Fits 15.6” laptop, books |
| Design | Adjustable, breathable straps |
| Capacity | 25-27L, fits 15.6" laptop |
| Material | Waterproof nylon |
| Compartments | 13 pockets, 2 main sections |
| Features | Anti-theft pocket, luggage strap |
| Usage | School, work, travel |
| Features | Lightweight, sturdy |
| Comfort | S-shaped straps, padded |
| Pockets | 1 main, 1 secondary, 4 others |
| Capacity | Large |
| Style | Cute, casual |
| Support | Responsive service |
Care instructions:
Hand Wash Only
Care instructions:
Machine Wash
Country of origin:
China















