No products in the cart.
Shop and Save Big on Many Products Today
from £3.00
Don't miss this special opportunity today.
Showing 1–16 of 24 resultsSorted by latest
| Brand | soundcore |
| Colour | Abyss Blue |
| Ear placement | In Ear |
| Form factor | In Ear |
| Impedance | 17 Ohm |
| Noise control | Active Noise Cancellation |
| Model name | Liberty 5 |
| Brand | Zenopar |
| Colour | BLACK |
| Ear placement | In Ear |
| Form factor | In Ear |
| Impedance | 32 Ohm |
| Noise control | None |
| Headphone jack | Without jack |
| Brand | soundcore |
| Colour | Velvet Black |
| Ear placement | In Ear |
| Form factor | In Ear |
| Impedance | 10 Ohm |
| Noise control | Active Noise Cancellation |
| Frequency response | 20 KHz |
| Headphone jack | USB |
| Model name | Liberty 4 NC |
| Connectivity technology | Wireless |
| Brand | Cillso |
| Colour | ivory white |
| Ear placement | In Ear |
| Form factor | In Ear |
| Noise control | Environmental Noise Cancellation |
| Sensitivity | 90 dB |
| Model name | H97 |
| Connectivity technology | Wireless |
| Wireless communication technology | Bluetooth |
| Included components | 2 x Wireless Earbuds, 1 x Portable Magnetic Charging Case, 1 x Quick Charging Cable, 1 x User Manual |
| Colour | SF2 - Black |
| Brand | SONICFOAM |
| Material | Hypoallergenic Polyurethane Memory Foam |
| Compatible devices | with SF2: Various Earphones - (See Compatibility List) |
| Item dimensions L x W x H | 7 x 2.4 x 13.2 centimetres |
- Package Dimensions : 9.4 x 7.2 x 1.9 cm; 30 g
- Date First Available : 1 Jun. 2024
- Manufacturer : AZLA
- ASIN : B0D44QG1M9
- Item model number : AZL-CRYSTAL-BOSE-ML
- Country of origin : Korea, Republic of
- Guaranteed software updates until : unknown
| Brand | IKT |
| Colour | Rose |
| Ear placement | In Ear |
| Form factor | In Ear |
| Impedance | 32 Ohm |
| Noise control | Active Noise Cancellation |
| Frequency response | 2000 Hz |
| Headphone jack | No Jack |
| Model name | X08 |
| Connectivity technology | Wireless |
| Brand | yobola |
| Colour | Black |
| Ear placement | In Ear |
| Form factor | In Ear |
| Impedance | 32 Ohm |
| Noise control | Sound Isolation |
| Included components | USB-C Cable, User Manual, Wireless Charging Case, Wireless Earbuds |
| Compatible devices | Compatible with iOS/Android/Windows/Smartphone/Laptops and all devices with Bluetooth connectivity. |
| Units | 1.0 gram |
|---|---|
| Brand | BRITECO |
| Country of origin | China |
- To eliminate mild to moderate snoring.
- Easy to use, no surgery, no mask.
- It fits gently into your nostrils.
| Use for | Foot |
| Power source | Rechargeable Battery |
| Material | Leather |
| Brand | WARDBES |
| Colour | Orange |
| Special feature | Foldable, Portable |
| Massager form | Foot Massager Machine |
| Specific uses for product | Feet, Legs |
| Product dimensions | 10L x 300W x 300H millimetres |
| Product benefits | Stress Relief, Muscle Therapy |
| Brand | VogueNow |
| Item form | Sheet |
| Product benefits | LED Face mask light therapy helps in wrinkle removal, Tightening, Skin Rejuvenation |
| Scent | Green Tea |
| Skin type | All |
| Use for | Shoulder, Back, Whole Body, Neck, Feet |
| Power source | Corded Electric |
| Material | Faux Leather |
| Item weight | 1850 Grams |
| Brand | Donnerberg |
| Colour | Black |
| Special feature | Vibration Massage, Infrared, Timer, Shiatsu masage |
| Material | Polyurethane |
| Item weight | 1.76 Pounds |
| Brand | Generic |
| Colour | Single Attribute |
| Product dimensions | 22L x 20W x 12H centimetres |
| Model name | Generic-XV831JWUWOP6AKP69 |
| Style | Unisex |
| Manufacturer | Generic |
| Brand | Metene |
| Colour | white |
| Number of batteries | 1 AAA batteries required. (included) |
| Battery life | 2 years |
| Are batteries included | Yes |
| Use for | Whole Body |
| Power source | Corded Electric |
| Material | Faux Leather |
| Item weight | 1.7 Kilograms |
| Brand | Essy |
| Colour | Black |
| Special feature | Heat |
| Massager form | Massage Belt |
| Specific uses for product | Body |
| Product dimensions | 37L x 20W x 17H centimetres |















