No products in the cart.
Shop and Save Big on Many Products Today
from £3.00
Don't miss this special opportunity today.
Showing 1–16 of 18 resultsSorted by latest
| Brand | soundcore |
| Colour | Abyss Blue |
| Ear placement | In Ear |
| Form factor | In Ear |
| Impedance | 17 Ohm |
| Noise control | Active Noise Cancellation |
| Model name | Liberty 5 |
| Brand | Zenopar |
| Colour | BLACK |
| Ear placement | In Ear |
| Form factor | In Ear |
| Impedance | 32 Ohm |
| Noise control | None |
| Headphone jack | Without jack |
| Brand | soundcore |
| Colour | Velvet Black |
| Ear placement | In Ear |
| Form factor | In Ear |
| Impedance | 10 Ohm |
| Noise control | Active Noise Cancellation |
| Frequency response | 20 KHz |
| Headphone jack | USB |
| Model name | Liberty 4 NC |
| Connectivity technology | Wireless |
| Brand | Cillso |
| Colour | ivory white |
| Ear placement | In Ear |
| Form factor | In Ear |
| Noise control | Environmental Noise Cancellation |
| Sensitivity | 90 dB |
| Model name | H97 |
| Connectivity technology | Wireless |
| Wireless communication technology | Bluetooth |
| Included components | 2 x Wireless Earbuds, 1 x Portable Magnetic Charging Case, 1 x Quick Charging Cable, 1 x User Manual |
| Colour | SF2 - Black |
| Brand | SONICFOAM |
| Material | Hypoallergenic Polyurethane Memory Foam |
| Compatible devices | with SF2: Various Earphones - (See Compatibility List) |
| Item dimensions L x W x H | 7 x 2.4 x 13.2 centimetres |
- Package Dimensions : 9.4 x 7.2 x 1.9 cm; 30 g
- Date First Available : 1 Jun. 2024
- Manufacturer : AZLA
- ASIN : B0D44QG1M9
- Item model number : AZL-CRYSTAL-BOSE-ML
- Country of origin : Korea, Republic of
- Guaranteed software updates until : unknown
| Brand | IKT |
| Colour | Rose |
| Ear placement | In Ear |
| Form factor | In Ear |
| Impedance | 32 Ohm |
| Noise control | Active Noise Cancellation |
| Frequency response | 2000 Hz |
| Headphone jack | No Jack |
| Model name | X08 |
| Connectivity technology | Wireless |
| Brand | yobola |
| Colour | Black |
| Ear placement | In Ear |
| Form factor | In Ear |
| Impedance | 32 Ohm |
| Noise control | Sound Isolation |
| Included components | USB-C Cable, User Manual, Wireless Charging Case, Wireless Earbuds |
| Compatible devices | Compatible with iOS/Android/Windows/Smartphone/Laptops and all devices with Bluetooth connectivity. |
| Brand | Govee |
| Light type | LED |
| Special feature | Timer, Tunable White, Brightness Dimmable, Colour Changing, Group Control |
| Wattage | 9 watts |
| Bulb shape size | A19 |
| Colour | Multicolor |
| Brand | Kimimara |
| Indoor/Outdoor usage | Indoor |
| Special feature | RGB Hexagon Sync to Music |
| Light source type | LED |
| Power source | Corded Electric |
| Light colour | RGB |
| Theme | Music |
| Style | b. 8 Pack Light Panels |
| Material | Plastic |
| Finish type | Matte |
| Product dimensions | 6.5D x 6.5W x 15.2H centimetres |
| Item weight | 172.5 Grams |
| Lamp type | Night Light, Table Lamp |
| Shade colour | White |
| Base material | Aluminium |
| Cable length | 39.37 Inches |
| Item weight | 0.44 Kilograms |
| Lamp type | Mood Light |
| Shade material | Aluminium |
| Colour | Rgb |
| Brand | Mexllex |
| Indoor/Outdoor usage | Indoor |
| Special feature | Colour Changing |
| Light source type | LED |
| Power source | Corded Electric |
| Finish type | Painted |
| Base material | Plastic |
| Product dimensions | 15D x 32W x 15H millimetres |
| Item weight | 82 Grams |
| Lamp type | LED |
| Brand | Noralit |
| Colour | Rgb |
| Material | Metal |
| Style | Hexagon |
| Light fixture form | Wall |
| Beam Angle | 36 ° |
| Brand | Philips |
| CALC - Light Bulb Technology | LED |
| Cap Fitting Type | GU10 |
| Colour Temperature Description | Warm White |
| Colour Temperature Value | 2700 K |













![Greenic UV LED Black Light Strip – Upgrade UV Lamp USB 10W 1.5M Cable UV Light 1ft Purple Color Blacklight, 2 Pack [Energy Class A]](https://redsquirrelkit.co.uk/wp-content/uploads/2026/02/1-17-1-400x400.jpg)

