No products in the cart.
Shop and Save Big on Many Products Today
from £3.00
Don't miss this special opportunity today.
Showing 1–16 of 19 resultsSorted by latest
| Brand | soundcore |
| Colour | Abyss Blue |
| Ear placement | In Ear |
| Form factor | In Ear |
| Impedance | 17 Ohm |
| Noise control | Active Noise Cancellation |
| Model name | Liberty 5 |
| Brand | Zenopar |
| Colour | BLACK |
| Ear placement | In Ear |
| Form factor | In Ear |
| Impedance | 32 Ohm |
| Noise control | None |
| Headphone jack | Without jack |
| Brand | soundcore |
| Colour | Velvet Black |
| Ear placement | In Ear |
| Form factor | In Ear |
| Impedance | 10 Ohm |
| Noise control | Active Noise Cancellation |
| Frequency response | 20 KHz |
| Headphone jack | USB |
| Model name | Liberty 4 NC |
| Connectivity technology | Wireless |
| Brand | Cillso |
| Colour | ivory white |
| Ear placement | In Ear |
| Form factor | In Ear |
| Noise control | Environmental Noise Cancellation |
| Sensitivity | 90 dB |
| Model name | H97 |
| Connectivity technology | Wireless |
| Wireless communication technology | Bluetooth |
| Included components | 2 x Wireless Earbuds, 1 x Portable Magnetic Charging Case, 1 x Quick Charging Cable, 1 x User Manual |
| Colour | SF2 - Black |
| Brand | SONICFOAM |
| Material | Hypoallergenic Polyurethane Memory Foam |
| Compatible devices | with SF2: Various Earphones - (See Compatibility List) |
| Item dimensions L x W x H | 7 x 2.4 x 13.2 centimetres |
- Package Dimensions : 9.4 x 7.2 x 1.9 cm; 30 g
- Date First Available : 1 Jun. 2024
- Manufacturer : AZLA
- ASIN : B0D44QG1M9
- Item model number : AZL-CRYSTAL-BOSE-ML
- Country of origin : Korea, Republic of
- Guaranteed software updates until : unknown
| Brand | IKT |
| Colour | Rose |
| Ear placement | In Ear |
| Form factor | In Ear |
| Impedance | 32 Ohm |
| Noise control | Active Noise Cancellation |
| Frequency response | 2000 Hz |
| Headphone jack | No Jack |
| Model name | X08 |
| Connectivity technology | Wireless |
| Brand | yobola |
| Colour | Black |
| Ear placement | In Ear |
| Form factor | In Ear |
| Impedance | 32 Ohm |
| Noise control | Sound Isolation |
| Included components | USB-C Cable, User Manual, Wireless Charging Case, Wireless Earbuds |
| Compatible devices | Compatible with iOS/Android/Windows/Smartphone/Laptops and all devices with Bluetooth connectivity. |
| Brand | Lily England |
| Colour | Rose Gold |
| Wattage | 800 watts |
| Power source | Corded Electric |
| Special feature | Ionic Technology, Lightweight, 360 Degree Swivel Cord, Adjustable, Ergonomic Handle |
| Brand | Sofmild |
| Colour | Pink |
| Shape | Oblong |
| Bristle material | Nylon |
| Handle material | Beech Wood |
| Brand | AIMIKE |
| Colour | Green |
| Shape | Oblong |
| Bristle material | Silicone |
| Special feature | Waterproof |
| Unit count | 1.00 count |
| Item weight | 70 Grams |
| Material | Silicone |
| Manufacturer | AIMIKE |
| Brand | LORSEX |
| Colour | Purple |
| Shape | Rectangular |
| Bristle material | Nylon |
| Handle material | Plastic |
| Product Name | YTCHYYSK Styling Nozzle |
| Package Contents | 1 pc Attachment |
| Controlled Airflow | Detailed Styling |
| Precision Styling | High-Velocity Flow |
| Compatibility | Dyson Supersonic |
| Manufacturer | Fentar |
|---|---|
| Package dimensions | 14.2 x 8.4 x 5.7 centimetres |
| Package Weight | 0.14 Kilograms |
| Brand | Fentar |
| Colour | Grey & Orange |
| Item model number | CFJ-001 |
| Package Dimensions | 14.2 x 8.4 x 5.7 cm; 140 g |
| Brand | BaByliss |
| Colour | Black |
| Material | Ceramic |
| Wattage | 700 watts |
| Power source | Corded Electric |
| Brand | Nicky Clarke |
| Colour | Black/Silver/Purple |
| Wattage | 1000 watts |
| Power source | Corded Electric |
| Special feature | style, dry, hot, blow |















