No products in the cart.
Shop and Save Big on Many Products Today
from £3.00
Don't miss this special opportunity today.
Showing all 16 resultsSorted by latest
| Capacity | 50L |
| Material | Anti-scratch fabric |
| TSA Friendly | 90-180° unfold |
| USB & Headphone Ports | Charging & access |
| Ergonomic Design | Breathable, padded |
| Material | Durable Oxford |
| Capacity | 35 Litres |
| Design | Multi-pocket |
| Zip Quality | High-tech metal |
| Usage | Versatile |
| Specification | Details |
|---|---|
| Material | Nylon |
| Design | Zipper, Pockets |
| Comfort | Padded Straps |
| Capacity | A4 Books, iPad |
| Use | School, Travel |
| Set Includes | Bag, lunch bag, pencil case |
| Material | Waterproof, durable nylon |
| Size | 45x31x13 cm (backpack) |
| Capacity | Fits 15.6” laptop, books |
| Design | Adjustable, breathable straps |
| Capacity | 25-27L, fits 15.6" laptop |
| Material | Waterproof nylon |
| Compartments | 13 pockets, 2 main sections |
| Features | Anti-theft pocket, luggage strap |
| Usage | School, work, travel |
| Features | Lightweight, sturdy |
| Comfort | S-shaped straps, padded |
| Pockets | 1 main, 1 secondary, 4 others |
| Capacity | Large |
| Style | Cute, casual |
| Support | Responsive service |
Care instructions:
Hand Wash Only
Care instructions:
Machine Wash
Country of origin:
China
| Brand | VOSAREA |
| Colour | Black |
| Material | Alloy Steel, Acrylonitrile Butadiene Styrene |
| Item weight | 120 Grams |
| Manufacturer | VOSAREA |
| Colour | Black 104℉-140℉ |
| Material | Tempered Glass |
| Brand | GARMEE |
| Product dimensions | 12L x 12W x 1.3H centimetres |
| Power source | Corded Electric |
| Brand | mafiti |
| Colour | Black |
| Recommended uses for product | Kitchen/Food Weighing |
| Special feature | Detachable Spoon Head |
| Display type | LCD |
| Brand | ACCUWEIGHT |
| Colour | Black |
| Recommended uses for product | Food |
| Special feature | Portable, Lightweight, Tare Fun, Smart |
| Display type | LCD |
| Brand | SAFEJAWZ |
| Material | Ethylene Vinyl Acetate (EVA) |
| Colour | Black |
| Sport | Rugby; Boxing; Lacrosse; MMA; Judo; Karate; Hockey; Contact Sports |
| Model name | Intro Series |
| Item dimensions L x W x H | 5.8 x 4.9 x 2 centimetres |
| Brand | Reazeal |
| Material | Ethylene Vinyl Acetate (EVA) |
| Colour | Clear |
| Sport | Boxing |
| Model name | ATG0603R |
| Item dimensions L x W x H | 12.7 x 7.6 x 2.5 centimetres |
| Brand | SAFEJAWZ |
| Material | Ethylene Vinyl Acetate (EVA) |
| Colour | Black |
| Sport | Rugby; Boxing; Lacrosse; MMA; Judo; Karate; Hockey; Contact Sports |
| Model name | Intro Series |
| Item dimensions L x W x H | 5.8 x 4.9 x 2 centimetres |
| Brand | TheSleepGuard |
| Material | Ethylene Vinyl Acetate (EVA) |
| Colour | Clear |
| Age range (description) | Adult |
| Material Type Free | Bisphenol A Free, Phthalate Free |
| Manufacturer | TheSleepGuard |















![TheSleepGuard [Mens] Mouth Guard for Teeth Grinding [Pack of 4, Large]](https://redsquirrelkit.co.uk/wp-content/uploads/2026/02/1-8-1-1-400x400.jpg)