No products in the cart.
Shop and Save Big on Many Products Today
from £3.00
Don't miss this special opportunity today.
Showing 1–16 of 24 resultsSorted by latest
| Brand | Marshall |
| Speaker maximum output power | 60 Watts |
| Frequency response | 45 Hz |
| Connectivity technology | Bluetooth |
| Brand | JBL |
| Speaker maximum output power | 70 Watts |
| Frequency response | 20 KHz |
| Connectivity technology | Wireless |
| Brand | Anker |
| Speaker maximum output power | 12 Watts |
| Frequency response | 70 Hz |
| Connectivity technology | Type C |
| Brand | soundcore |
| Speaker maximum output power | 140 Watts |
| Frequency response | 40 Hz |
| Connectivity technology | Bluetooth |
| Audio output mode | Stereo |
| Mounting type | Tabletop |
| Material | Durable plastic |
| Brand | soundcore |
| Speaker maximum output power | 16 Watts |
| Frequency response | 40 KHz |
| Connectivity technology | wired, wireless |
| Brand | soundcore |
| Speaker maximum output power | 5 Watts |
| Frequency response | 20 KHz |
| Connectivity technology | Bluetooth |
| Brand | Anker |
| Speaker maximum output power | 5 Watts |
| Connectivity technology | Bluetooth |
| Audio output mode | Stereo |
| Size | 99 x 83 x 91 mm |
| Weight | 196 g Actual size and weight may vary by manufacturing process. |
| Audio | 49.5 mm front-firing speaker, Lossless High Definition |
| Wi-Fi connectivity | Dual-band Wi-Fi supports 802.11a/b/g/n/ac (2.4 and 5 GHz) networks. Does not support connecting to ad-hoc (or peer-to-peer) Wi-Fi networks. |
| Smart home protocols | Wi-Fi, Bluetooth Low Energy Mesh |
| Brand | SAFEJAWZ |
| Material | Ethylene Vinyl Acetate (EVA) |
| Colour | Black |
| Sport | Rugby; Boxing; Lacrosse; MMA; Judo; Karate; Hockey; Contact Sports |
| Model name | Intro Series |
| Item dimensions L x W x H | 5.8 x 4.9 x 2 centimetres |
| Brand | Reazeal |
| Material | Ethylene Vinyl Acetate (EVA) |
| Colour | Clear |
| Sport | Boxing |
| Model name | ATG0603R |
| Item dimensions L x W x H | 12.7 x 7.6 x 2.5 centimetres |
| Brand | SAFEJAWZ |
| Material | Ethylene Vinyl Acetate (EVA) |
| Colour | Black |
| Sport | Rugby; Boxing; Lacrosse; MMA; Judo; Karate; Hockey; Contact Sports |
| Model name | Intro Series |
| Item dimensions L x W x H | 5.8 x 4.9 x 2 centimetres |
| Brand | TheSleepGuard |
| Material | Ethylene Vinyl Acetate (EVA) |
| Colour | Clear |
| Age range (description) | Adult |
| Material Type Free | Bisphenol A Free, Phthalate Free |
| Manufacturer | TheSleepGuard |
| Brand | Astonish |
| Item form | Liquid |
| Scent | Lemon |
| Specific uses for product | Countertop |
| Material feature | Eco-Friendly, Vegan |
| Item volume | 750 Millilitres |
| Brand | LUCKKY |
| Item form | Foam |
| Item volume | 60 Millilitres |
| Unit count | 1.0 millilitre |
| Surface recommendation | Stone |
| Special feature | No Rinse |
| Brand | FLASH |
| Item form | Aerosol |
| Scent | Lemon |
| Specific uses for product | Kitchen Cleaning |
| Material feature | Herbal |
| Item volume | 500 Millilitres |
| Unit count | 500.0 millilitre |
| Surface recommendation | Metal |
| Special feature | Plant-based, Streak Free |
| Number of items | 1 |
| Brand | ALKIMI |
| Item form | Liquid |
| Scent | Grapefruit |
| Specific uses for product | Cooktop, Countertop |
| Material feature | Natural |
| Item volume | 1500 Millilitres |











![TheSleepGuard [Mens] Mouth Guard for Teeth Grinding [Pack of 4, Large]](https://redsquirrelkit.co.uk/wp-content/uploads/2026/02/1-8-1-1-400x400.jpg)



