No products in the cart.
Shop and Save Big on Many Products Today
from £3.00
Don't miss this special opportunity today.
Showing 1–16 of 20 resultsSorted by latest
| Brand | Govee |
| Light type | LED |
| Special feature | Timer, Tunable White, Brightness Dimmable, Colour Changing, Group Control |
| Wattage | 9 watts |
| Bulb shape size | A19 |
| Colour | Multicolor |
| Brand | Kimimara |
| Indoor/Outdoor usage | Indoor |
| Special feature | RGB Hexagon Sync to Music |
| Light source type | LED |
| Power source | Corded Electric |
| Light colour | RGB |
| Theme | Music |
| Style | b. 8 Pack Light Panels |
| Material | Plastic |
| Finish type | Matte |
| Product dimensions | 6.5D x 6.5W x 15.2H centimetres |
| Item weight | 172.5 Grams |
| Lamp type | Night Light, Table Lamp |
| Shade colour | White |
| Base material | Aluminium |
| Cable length | 39.37 Inches |
| Item weight | 0.44 Kilograms |
| Lamp type | Mood Light |
| Shade material | Aluminium |
| Colour | Rgb |
| Brand | Mexllex |
| Indoor/Outdoor usage | Indoor |
| Special feature | Colour Changing |
| Light source type | LED |
| Power source | Corded Electric |
| Finish type | Painted |
| Base material | Plastic |
| Product dimensions | 15D x 32W x 15H millimetres |
| Item weight | 82 Grams |
| Lamp type | LED |
| Brand | Noralit |
| Colour | Rgb |
| Material | Metal |
| Style | Hexagon |
| Light fixture form | Wall |
| Brand | SAFEJAWZ |
| Material | Ethylene Vinyl Acetate (EVA) |
| Colour | Black |
| Sport | Rugby; Boxing; Lacrosse; MMA; Judo; Karate; Hockey; Contact Sports |
| Model name | Intro Series |
| Item dimensions L x W x H | 5.8 x 4.9 x 2 centimetres |
| Brand | Reazeal |
| Material | Ethylene Vinyl Acetate (EVA) |
| Colour | Clear |
| Sport | Boxing |
| Model name | ATG0603R |
| Item dimensions L x W x H | 12.7 x 7.6 x 2.5 centimetres |
| Brand | SAFEJAWZ |
| Material | Ethylene Vinyl Acetate (EVA) |
| Colour | Black |
| Sport | Rugby; Boxing; Lacrosse; MMA; Judo; Karate; Hockey; Contact Sports |
| Model name | Intro Series |
| Item dimensions L x W x H | 5.8 x 4.9 x 2 centimetres |
| Brand | TheSleepGuard |
| Material | Ethylene Vinyl Acetate (EVA) |
| Colour | Clear |
| Age range (description) | Adult |
| Material Type Free | Bisphenol A Free, Phthalate Free |
| Manufacturer | TheSleepGuard |
| Brand | Soudal |
| Colour | White |
| Coverage Per Pack | 8 m² |
| Interior/Exterior Use | Interior & Exterior |
| Manufacturer Guarantee | 1 Year Guarantee |
| Max. Working Temperature | 35 °C |
| Min. Working Temperature | 5 °C |
| Model Name | Fix All Turbo |
| Brand | Soudal |
| CE Standard (Tested to EN...) | DIN 53505, DIN 53479, DIN 53504, ISO 7389. |
| Colour | White |
| Coverage Per Pack | 8 m² |
| Interior/Exterior Use | Interior & Exterior |
| Label Info 2: Hazard Statements | H412 Harmful to aquatic life with long lasting effects. |
| Base Type | Silicone |
| Brand | Dow |
| CE Standard (Tested to EN...) | ISO 11600-25LM, |
| Colour | Black |
| Interior/Exterior Use | Exterior |
| Brand | Gorilla Glue |
| CE Standard (Tested to EN...) | Class D3. |
| Pieces in Pack/Case | 1 |
| Product Type | Wood Glue |
| Resistant Type | Water-Resistant |
| Suitable Application | For Bonding Wood |
| Volume | 532 ml |
| Container type | Tube |
|---|---|
| Flexible | Flexible |
| Location | Interior |
| Model name/number | 121642 |
| Paintable | Paintable |
| Product code | 5411183100831 |





![Greenic UV LED Black Light Strip – Upgrade UV Lamp USB 10W 1.5M Cable UV Light 1ft Purple Color Blacklight, 2 Pack [Energy Class A]](https://redsquirrelkit.co.uk/wp-content/uploads/2026/02/1-17-1-400x400.jpg)




![TheSleepGuard [Mens] Mouth Guard for Teeth Grinding [Pack of 4, Large]](https://redsquirrelkit.co.uk/wp-content/uploads/2026/02/1-8-1-1-400x400.jpg)




