No products in the cart.
Shop and Save Big on Many Products Today
from £3.00
Don't miss this special opportunity today.
Showing 1–16 of 66 resultsSorted by latest
| Brand | Ashton and Wright |
| Colour | White |
| Material | Plastic |
| Product dimensions | 157.5L x 55.9W centimetres |
| Recommended uses for product | Drawing, Writing |
| Brand | STAEDTLER |
| Specific uses for product | Graphite Pencil |
| Colour | Yellow |
| Power source | Manual |
| Material | Eraser |
| Brand | STABILO |
| Colour | Eraser - STABILO Legacy 1186 - Pack of 5 - White |
| Material | Plastic, Rubber |
| Product dimensions | 6.2L x 2.3W centimetres |
| Recommended uses for product | Erase while writing and drawing |
| Brand | Udewo |
| Colour | Fruit |
| Material | Polyvinyl Chloride (PVC), Plastic, Rubber |
| Product dimensions | 45L x 20W millimetres |
| Recommended uses for product | Pencil |
| Brand | Swordfish |
| Colour | Purple |
| Material | Plastic |
| Recommended uses for product | Clean |
| Special feature | Minimal Crumbling |
| Brand | STABILO |
| Colour | Multicolor |
| Material | Polyvinyl Chloride (PVC) |
| Product dimensions | 6.2L x 2.2W centimetres |
| Recommended uses for product | Classroom |
| Brand | MILAN |
| Colour | white |
| Material | Synthetic Rubber |
| Product dimensions | 29L x 29W millimetres |
| Special feature | Lightweight |
| Brand | Mr. Pen |
| Colour | Vibrant |
| Material | Rubber,Metal |
| Product dimensions | 22.9L x 15.2W centimetres |
| Recommended uses for product | For Pencils |
| Brand | Helix |
| Colour | Oxford Blue |
| Material | Polyvinyl Chloride (PVC), Rubber |
| Product dimensions | 6.4L x 2.1W centimetres |
| Recommended uses for product | Pencil |
| Weight | 46 g |
|---|---|
| Units | 4.00 count |
| Brand | Dental Aesthetics |
| Country of origin | China |
| Package dimensions | 12.1 x 8.2 x 2.2 centimetres |
|---|---|
| Package Weight | 0.03 Kilograms |
| Item dimensions L x W x H | 12.2 x 8.4 x 2 centimetres |
| Brand | Boka |
| Volume | 1 |
| Item model number | 867079000368 |
| Product Dimensions | 12.19 x 8.38 x 2.03 cm; 32 g |
| Units | 1.00 count |
|---|---|
| Brand | SONGQEE |
| Country of origin | China |
| Units | 3.00 count |
|---|---|
| Brand | Y-Kelin |
| Country of origin | China |
| Brand | Peak Essentials The Original TUNG Brush |
| Age range (description) | Adult |
| Special feature | Built-in Tongue Cleaner |
| Power source | Not Powered |
| Item firmness description | Hard |
| Units | 1 count |
|---|---|
| Country of origin | China |
| Brand | Dusjhet |
| Country of origin | China |




![Swordfish Purple ‘Shielded’ Eraser [Pack of 2] PVC and Phthalate Free Eraser 40283](https://redsquirrelkit.co.uk/wp-content/uploads/2026/02/8167ygvYBBL._AC_SL1500-400x400.jpg)










