No products in the cart.
| Design | Natural stone look |
| Suitability | All home areas |
| Safety | Slip-resistant |
| Warranty | 5-year wear |
| Compatibility | Underfloor heating |
Don't miss this special opportunity today.
Showing 1–16 of 50 resultsSorted by latest
| Brand | Jennifer Lopez |
| Item form | Liquid |
| Item volume | 30 |
| Scent | Floral |
| Special feature | Scented |
| Brand | ILOS |
| Connectivity technology | WIRELESS |
| Connector type | USB Type-C |
| Special feature | Long Battery Life, Magnetic Clip, Noise Reduction, Wireless |
| Brand | ILOS |
| Model name | ILOS Wireless Double Wireless Microphone |
| Connectivity technology | Wireless |
| Connector type | Lightning, USB Type-C |
| Brand | ILOS |
| Connectivity technology | Wireless |
| Connector type | USB Type-C |
| Special feature | Noise Reduction |
| Compatible devices | Smartphone |
| Colour | Black |
| Item weight | 3 Grams |
| Power source | Battery Powered |
| Number of batteries | 1 9V batteries required. |
| Connector type | Wireless |
| Special feature | Clip-On Mic, Noise Reduction, noise-cancelling lapel mic |
| Compatible devices | Smartphone |
| Colour | Black |
| Brand | ILOS |
| Model name | I55 |
| Connectivity technology | Bluetooth |
| Connector type | Wireless / USB |
| Special feature | Wireless |
| Compatible devices | Smartphone, Tablet |
| Colour | Black |
| Item weight | 30 Grams |
| Microphone form factor | Lavalier |
| Recommended uses for product | Streaming, Video Conference |
| Brand | ILOS |
| Model name | I55 |
| Connectivity technology | Bluetooth, USB |
| Connector type | Wireless |
| Special feature | Wireless |
| Compatible devices | Smartphone |
| Colour | Black |
| Included components | Carrying Case, Windscreen |
| Item weight | 30 Grams |
| Brand | ILOS |
| Model name | I55 |
| Connectivity technology | Bluetooth, USB-C |
| Connector type | TYPE - C & Lightning |
| Special feature | Wireless |
| Compatible devices | Smartphone |
| Colour | Black |
| Included components | Carrying Case, Windscreen, Adapter |
| Item weight | 3 Grams |
| Recommended uses for product | Streaming, Video Conference |
| Brand | ILOS |
| Model name | I55 |
| Connectivity technology | Bluetooth, USB-C |
| Connector type | Wireless |
| Special feature | Wireless |
| Compatible devices | Smartphone |
| Colour | Black |
| Included components | 1 battery |
| Item weight | 3 Grams |
| Brand | ILOS |
| Model name | I55 |
| Connectivity technology | Bluetooth, USB |
| Connector type | USB-C, Bluetooth |
| Special feature | Wireless |
| Compatible devices | Smartphone |
| Colour | Black |
| Item weight | 3 Grams |
| Microphone form factor | Lavalier |
| Brand | D-C-Fix |
|---|---|
| Colour | Multi |
| Coverage | 1m² |
| Design | Terrazzo |
| Effect | Stone effect |
| Finish | Matt |
| Design | Natural stone look |
| Suitability | All home areas |
| Safety | Slip-resistant |
| Warranty | 5-year wear |
| Compatibility | Underfloor heating |
| Brand | Spectra |
| Colour | Grey |
| Grading | Moderate Commercial |
| Edge Style | Micro Bevel |
| Construction | Rigid Core (SPC) |
| Underfloor Heating | Yes - Water Only |
| M² Per Pack | 1.8581m² |
| Brand | Essentials |
| Coverage Per Pack | 10 m² |
| Pack Size | 1 |
| Pieces in Pack/Case | 1 |
| Product Length | 10 m |
| Product Thickness | 3.5 mm |
| Product Type | Rubber Underlay |
| Product Width | 1 m |
| Brand | Essentials |
| Coverage Per Pack | 5.5 m² |
| Manufacturer Guarantee | 1 Year Guarantee |
| Pack Size | 1 |
| Pieces in Pack/Case | 1 |
| Product Length | 4.68 m |
| Product Thickness | 5 mm |
| Product Width | 1.18 m |
| Brand | Essentials |
| Coverage Per Pack | 10 m² |
| Manufacturer Guarantee | 1 Year Guarantee |
| Product Length | 7.3 m |
| Product Thickness | 12 mm |
| Product Type | Carpet Underlay |
| Product Width | 1.37 mm |