No products in the cart.
Shop and Save Big on Many Products Today
from £3.00
Don't miss this special opportunity today.
Showing 1–16 of 32 resultsSorted by latest
| Brand | Marshall |
| Speaker maximum output power | 60 Watts |
| Frequency response | 45 Hz |
| Connectivity technology | Bluetooth |
| Brand | JBL |
| Speaker maximum output power | 70 Watts |
| Frequency response | 20 KHz |
| Connectivity technology | Wireless |
| Brand | Anker |
| Speaker maximum output power | 12 Watts |
| Frequency response | 70 Hz |
| Connectivity technology | Type C |
| Brand | soundcore |
| Speaker maximum output power | 140 Watts |
| Frequency response | 40 Hz |
| Connectivity technology | Bluetooth |
| Audio output mode | Stereo |
| Mounting type | Tabletop |
| Material | Durable plastic |
| Brand | soundcore |
| Speaker maximum output power | 16 Watts |
| Frequency response | 40 KHz |
| Connectivity technology | wired, wireless |
| Brand | soundcore |
| Speaker maximum output power | 5 Watts |
| Frequency response | 20 KHz |
| Connectivity technology | Bluetooth |
| Brand | Anker |
| Speaker maximum output power | 5 Watts |
| Connectivity technology | Bluetooth |
| Audio output mode | Stereo |
| Size | 99 x 83 x 91 mm |
| Weight | 196 g Actual size and weight may vary by manufacturing process. |
| Audio | 49.5 mm front-firing speaker, Lossless High Definition |
| Wi-Fi connectivity | Dual-band Wi-Fi supports 802.11a/b/g/n/ac (2.4 and 5 GHz) networks. Does not support connecting to ad-hoc (or peer-to-peer) Wi-Fi networks. |
| Smart home protocols | Wi-Fi, Bluetooth Low Energy Mesh |
| Brand | Ashton and Wright |
| Colour | White |
| Material | Plastic |
| Product dimensions | 157.5L x 55.9W centimetres |
| Recommended uses for product | Drawing, Writing |
| Brand | STAEDTLER |
| Specific uses for product | Graphite Pencil |
| Colour | Yellow |
| Power source | Manual |
| Material | Eraser |
| Brand | STABILO |
| Colour | Eraser - STABILO Legacy 1186 - Pack of 5 - White |
| Material | Plastic, Rubber |
| Product dimensions | 6.2L x 2.3W centimetres |
| Recommended uses for product | Erase while writing and drawing |
| Brand | Udewo |
| Colour | Fruit |
| Material | Polyvinyl Chloride (PVC), Plastic, Rubber |
| Product dimensions | 45L x 20W millimetres |
| Recommended uses for product | Pencil |
| Brand | Swordfish |
| Colour | Purple |
| Material | Plastic |
| Recommended uses for product | Clean |
| Special feature | Minimal Crumbling |
| Brand | STABILO |
| Colour | Multicolor |
| Material | Polyvinyl Chloride (PVC) |
| Product dimensions | 6.2L x 2.2W centimetres |
| Recommended uses for product | Classroom |
| Brand | MILAN |
| Colour | white |
| Material | Synthetic Rubber |
| Product dimensions | 29L x 29W millimetres |
| Special feature | Lightweight |
| Brand | Mr. Pen |
| Colour | Vibrant |
| Material | Rubber,Metal |
| Product dimensions | 22.9L x 15.2W centimetres |
| Recommended uses for product | For Pencils |












![Swordfish Purple ‘Shielded’ Eraser [Pack of 2] PVC and Phthalate Free Eraser 40283](https://redsquirrelkit.co.uk/wp-content/uploads/2026/02/8167ygvYBBL._AC_SL1500-400x400.jpg)


