No products in the cart.
Shop and Save Big on Many Products Today
from £3.00
Don't miss this special opportunity today.
Showing 1–16 of 31 resultsSorted by latest
| Brand | Ashton and Wright |
| Colour | White |
| Material | Plastic |
| Product dimensions | 157.5L x 55.9W centimetres |
| Recommended uses for product | Drawing, Writing |
| Brand | STAEDTLER |
| Specific uses for product | Graphite Pencil |
| Colour | Yellow |
| Power source | Manual |
| Material | Eraser |
| Brand | STABILO |
| Colour | Eraser - STABILO Legacy 1186 - Pack of 5 - White |
| Material | Plastic, Rubber |
| Product dimensions | 6.2L x 2.3W centimetres |
| Recommended uses for product | Erase while writing and drawing |
| Brand | Udewo |
| Colour | Fruit |
| Material | Polyvinyl Chloride (PVC), Plastic, Rubber |
| Product dimensions | 45L x 20W millimetres |
| Recommended uses for product | Pencil |
| Brand | Swordfish |
| Colour | Purple |
| Material | Plastic |
| Recommended uses for product | Clean |
| Special feature | Minimal Crumbling |
| Brand | STABILO |
| Colour | Multicolor |
| Material | Polyvinyl Chloride (PVC) |
| Product dimensions | 6.2L x 2.2W centimetres |
| Recommended uses for product | Classroom |
| Brand | MILAN |
| Colour | white |
| Material | Synthetic Rubber |
| Product dimensions | 29L x 29W millimetres |
| Special feature | Lightweight |
| Brand | Mr. Pen |
| Colour | Vibrant |
| Material | Rubber,Metal |
| Product dimensions | 22.9L x 15.2W centimetres |
| Recommended uses for product | For Pencils |
| Brand | Helix |
| Colour | Oxford Blue |
| Material | Polyvinyl Chloride (PVC), Rubber |
| Product dimensions | 6.4L x 2.1W centimetres |
| Recommended uses for product | Pencil |
| Brand | Vaseline |
| Item volume | 200 Millilitres |
| Item dimensions L x W x H | 16.3 x 6.4 x 3 centimetres |
| Age range (description) | Adult |
| Special feature | Hydrating |
| Brand | SANCTUARY |
| Item volume | 200 Millilitres |
| Age range (description) | Adult |
| Special feature | Oil Free, Travel Size, Compact |
| Active ingredients | acrylates,avocado,euphorbia glycol,hyaluronic acid,jasmine,phenoxyethanol |
| Brand | Vaseline |
| Item volume | 0.2 Millilitres |
| Item dimensions L x W x H | 32 x 23 x 164 millimetres |
| Age range (description) | Adult |
| Brand | PAULA'S CHOICE |
| Item form | Liquid |
| Skin type | Oily, Combination, Normal |
| Product benefits | Fights Blackheads, Exfoliating, Against Enlarged Pores |
| Active ingredients | Salicylic Acid, BHA |
| Item form | Oil, Lotion, Gel |
| Scent | Lavender |
| Brand | BODY & EARTH |
| Product benefits | Nourishing, Moisturizing |
| Skin type | Dry |
| Item form | Liquid |
| Scent | Amber, Musk & Vanilla |
| Brand | BOUTIQUE MADE IN ENGLAND |
| Product benefits | Designed to cleanse, nourish and hydrate yourHands |




![Swordfish Purple ‘Shielded’ Eraser [Pack of 2] PVC and Phthalate Free Eraser 40283](https://redsquirrelkit.co.uk/wp-content/uploads/2026/02/8167ygvYBBL._AC_SL1500-400x400.jpg)










