No products in the cart.
Shop and Save Big on Many Products Today
from £3.00
Don't miss this special opportunity today.
Showing 1–16 of 30 resultsSorted by latest
| Capacity | 50L |
| Material | Anti-scratch fabric |
| TSA Friendly | 90-180° unfold |
| USB & Headphone Ports | Charging & access |
| Ergonomic Design | Breathable, padded |
| Material | Durable Oxford |
| Capacity | 35 Litres |
| Design | Multi-pocket |
| Zip Quality | High-tech metal |
| Usage | Versatile |
| Specification | Details |
|---|---|
| Material | Nylon |
| Design | Zipper, Pockets |
| Comfort | Padded Straps |
| Capacity | A4 Books, iPad |
| Use | School, Travel |
| Set Includes | Bag, lunch bag, pencil case |
| Material | Waterproof, durable nylon |
| Size | 45x31x13 cm (backpack) |
| Capacity | Fits 15.6” laptop, books |
| Design | Adjustable, breathable straps |
| Capacity | 25-27L, fits 15.6" laptop |
| Material | Waterproof nylon |
| Compartments | 13 pockets, 2 main sections |
| Features | Anti-theft pocket, luggage strap |
| Usage | School, work, travel |
| Features | Lightweight, sturdy |
| Comfort | S-shaped straps, padded |
| Pockets | 1 main, 1 secondary, 4 others |
| Capacity | Large |
| Style | Cute, casual |
| Support | Responsive service |
Care instructions:
Hand Wash Only
Care instructions:
Machine Wash
Country of origin:
China
| Brand | Govee |
| Light type | LED |
| Special feature | Timer, Tunable White, Brightness Dimmable, Colour Changing, Group Control |
| Wattage | 9 watts |
| Bulb shape size | A19 |
| Colour | Multicolor |
| Brand | Kimimara |
| Indoor/Outdoor usage | Indoor |
| Special feature | RGB Hexagon Sync to Music |
| Light source type | LED |
| Power source | Corded Electric |
| Light colour | RGB |
| Theme | Music |
| Style | b. 8 Pack Light Panels |
| Material | Plastic |
| Finish type | Matte |
| Product dimensions | 6.5D x 6.5W x 15.2H centimetres |
| Item weight | 172.5 Grams |
| Lamp type | Night Light, Table Lamp |
| Shade colour | White |
| Base material | Aluminium |
| Cable length | 39.37 Inches |
| Item weight | 0.44 Kilograms |
| Lamp type | Mood Light |
| Shade material | Aluminium |
| Colour | Rgb |
| Brand | Mexllex |
| Indoor/Outdoor usage | Indoor |
| Special feature | Colour Changing |
| Light source type | LED |
| Power source | Corded Electric |
| Finish type | Painted |
| Base material | Plastic |
| Product dimensions | 15D x 32W x 15H millimetres |
| Item weight | 82 Grams |
| Lamp type | LED |
| Brand | Noralit |
| Colour | Rgb |
| Material | Metal |
| Style | Hexagon |
| Light fixture form | Wall |
| Beam Angle | 36 ° |
| Brand | Philips |
| CALC - Light Bulb Technology | LED |
| Cap Fitting Type | GU10 |
| Colour Temperature Description | Warm White |
| Colour Temperature Value | 2700 K |













![Greenic UV LED Black Light Strip – Upgrade UV Lamp USB 10W 1.5M Cable UV Light 1ft Purple Color Blacklight, 2 Pack [Energy Class A]](https://redsquirrelkit.co.uk/wp-content/uploads/2026/02/1-17-1-400x400.jpg)

