No products in the cart.
Shop and Save Big on Many Products Today
from £3.00
Don't miss this special opportunity today.
Showing 1–16 of 28 resultsSorted by latest
| Brand | soundcore |
| Colour | Abyss Blue |
| Ear placement | In Ear |
| Form factor | In Ear |
| Impedance | 17 Ohm |
| Noise control | Active Noise Cancellation |
| Model name | Liberty 5 |
| Brand | Zenopar |
| Colour | BLACK |
| Ear placement | In Ear |
| Form factor | In Ear |
| Impedance | 32 Ohm |
| Noise control | None |
| Headphone jack | Without jack |
| Brand | soundcore |
| Colour | Velvet Black |
| Ear placement | In Ear |
| Form factor | In Ear |
| Impedance | 10 Ohm |
| Noise control | Active Noise Cancellation |
| Frequency response | 20 KHz |
| Headphone jack | USB |
| Model name | Liberty 4 NC |
| Connectivity technology | Wireless |
| Brand | Cillso |
| Colour | ivory white |
| Ear placement | In Ear |
| Form factor | In Ear |
| Noise control | Environmental Noise Cancellation |
| Sensitivity | 90 dB |
| Model name | H97 |
| Connectivity technology | Wireless |
| Wireless communication technology | Bluetooth |
| Included components | 2 x Wireless Earbuds, 1 x Portable Magnetic Charging Case, 1 x Quick Charging Cable, 1 x User Manual |
| Colour | SF2 - Black |
| Brand | SONICFOAM |
| Material | Hypoallergenic Polyurethane Memory Foam |
| Compatible devices | with SF2: Various Earphones - (See Compatibility List) |
| Item dimensions L x W x H | 7 x 2.4 x 13.2 centimetres |
- Package Dimensions : 9.4 x 7.2 x 1.9 cm; 30 g
- Date First Available : 1 Jun. 2024
- Manufacturer : AZLA
- ASIN : B0D44QG1M9
- Item model number : AZL-CRYSTAL-BOSE-ML
- Country of origin : Korea, Republic of
- Guaranteed software updates until : unknown
| Brand | IKT |
| Colour | Rose |
| Ear placement | In Ear |
| Form factor | In Ear |
| Impedance | 32 Ohm |
| Noise control | Active Noise Cancellation |
| Frequency response | 2000 Hz |
| Headphone jack | No Jack |
| Model name | X08 |
| Connectivity technology | Wireless |
| Brand | yobola |
| Colour | Black |
| Ear placement | In Ear |
| Form factor | In Ear |
| Impedance | 32 Ohm |
| Noise control | Sound Isolation |
| Included components | USB-C Cable, User Manual, Wireless Charging Case, Wireless Earbuds |
| Compatible devices | Compatible with iOS/Android/Windows/Smartphone/Laptops and all devices with Bluetooth connectivity. |
| Brand | HIHUHEN |
| Colour | 1 x Calculator |
| Calculator Type | Engineering/Scientific, Business |
| Power source | Solar Powered |
| Number of batteries | 1 AA batteries required. (included) |
| Brand | RENUS |
| Colour | Black |
| Calculator Type | Engineering/Scientific |
| Power source | Battery Powered |
| Number of batteries | 2 AAA batteries required. (included) |
| Model name | Calculadora Científica de Ingenieria de 2 Líneas |
| Material | Plastic |
| Brand | Bimormat |
| Colour | classic black |
| Calculator Type | Business |
| Power source | Solar,Battery |
| Screen size | 9.6 Centimetres |
| Number of batteries | 1 AA batteries required. (included) |
| Material | Plastic |
| Compatible devices | 无 |
| Product dimensions | 14.5L x 11.5W centimetres |
| Display type | LCD |
| Brand | CATIGA |
| Colour | Black |
| Calculator Type | Standard Function, Financial, Business |
| Power source | Solar Powered |
| Screen size | 4.25 Inches |
| Number of batteries | 1 LR44 batteries required. (included) |
| Brand | Casio |
| Colour | black |
| Power source | Solar Powered |
| Screen size | 2.5 Inches |
| Number of batteries | 1 LR44 batteries required. |
| Model name | Casio FX-991CW Advanced Scientific Calculator (UK Version) |
| Material | Plastic |
| Brand | Dakexiong |
| Colour | Blue |
| Calculator Type | Engineering/Scientific, Business |
| Power source | Battery Powered |
| Screen size | 15 Centimetres |
| Brand | Q-Connect |
| Colour | Grey, White |
| Power source | Batería/Solar |
| Screen size | 1 Centimetres |
| Number of batteries | A batteries required. |
| Model name | KF01602 |
| Brand | AURORA |
| Colour | Black |
| Calculator Type | Standard Function |
| Power source | Solar Powered |
| Screen size | 10 Centimetres |
| Number of batteries | 2 AAA batteries required. (included) |
| Model name | 566926 |















