No products in the cart.
Shop and Save Big on Many Products Today
from £3.00
Don't miss this special opportunity today.
Showing all 15 resultsSorted by latest
| Brand | Blue Squid |
| Age range (description) | Kid |
| Colour | Blue |
| Theme | Animal |
| Cartoon character | Animals |
| Brand | abeec |
| Age range (description) | Kid |
| Colour | Multicolor |
| Theme | Christmas |
| Cartoon character | Heart |
| Brand | Klever Kits |
| Age range (description) | Kid |
| Colour | Multi-Colored |
| Theme | Star, Moon, Heart |
| Cartoon character | Heart |
| Brand | ONE TO FOUR |
| Age range (description) | Kid |
| Colour | Multicolor |
| Theme | Fashion |
| Cartoon character | Fashion |
| Brand | FunzBo |
| Age range (description) | Kid |
| Colour | yellow |
| Theme | Artistic Expression |
| Material | Plastic |
| Brand | Beitide |
| Colour | Pink |
| Sheet size | A5 |
| Pages | 120 Pages |
| Cover material | Paper |
| Style | Modern |
| Pattern | Heart |
| Unit count | 1.0 count |
| UPC | 755205586544 |
| Brand | Tateangnik |
| Age range (description) | Kid |
| Colour | Butterfly |
| Theme | Garden |
| Cartoon character | Butterfly,Heart |
| Brand | Coodoo |
| Age range (description) | Kid |
| Colour | Multicolor |
| Theme | Marble |
| Item dimensions L x W x H | 26.3 x 17.8 x 3.5 centimetres |
| Colour | multi |
| Brand | LEOBRO |
| Shape | Hexagonal and round |
| Number of pieces | 32 |
| Item form | Powder, Gel |
| Recommended uses for product | Hair Decoration, Body Makeup, Body Art, Crafts, Nail Arts, Arts |
| Brand | Soudal |
| Colour | White |
| Coverage Per Pack | 8 m² |
| Interior/Exterior Use | Interior & Exterior |
| Manufacturer Guarantee | 1 Year Guarantee |
| Max. Working Temperature | 35 °C |
| Min. Working Temperature | 5 °C |
| Model Name | Fix All Turbo |
| Brand | Soudal |
| CE Standard (Tested to EN...) | DIN 53505, DIN 53479, DIN 53504, ISO 7389. |
| Colour | White |
| Coverage Per Pack | 8 m² |
| Interior/Exterior Use | Interior & Exterior |
| Label Info 2: Hazard Statements | H412 Harmful to aquatic life with long lasting effects. |
| Base Type | Silicone |
| Brand | Dow |
| CE Standard (Tested to EN...) | ISO 11600-25LM, |
| Colour | Black |
| Interior/Exterior Use | Exterior |
| Brand | Gorilla Glue |
| CE Standard (Tested to EN...) | Class D3. |
| Pieces in Pack/Case | 1 |
| Product Type | Wood Glue |
| Resistant Type | Water-Resistant |
| Suitable Application | For Bonding Wood |
| Volume | 532 ml |
| Container type | Tube |
|---|---|
| Flexible | Flexible |
| Location | Interior |
| Model name/number | 121642 |
| Paintable | Paintable |
| Product code | 5411183100831 |
| Base Type | Silicone |
| Brand | Dow |
| CE Standard (Tested to EN...) | EN 11600-F-20HM. |
| Colour | White |
| Interior/Exterior Use | Interior |














