No products in the cart.
Shop and Save Big on Many Products Today
from £3.00
Don't miss this special opportunity today.
Showing 1–16 of 62 resultsSorted by latest
| Brand | Honeysticks |
| Writing instrument form | Crayon |
| Colour | Multicolor |
| Ink colour | Multicolor |
| Age range (description) | Toddler, Children |
| Material | Pure New Zealand Beeswax |
| Point type | Broad |
| Special feature | Ergonomic, Eco Friendly, Non Toxic |
| Unit count | 1.0 count |
| Model name | Triangles |
| Brand | Four Candies |
| Writing instrument form | Crayon |
| Colour | 12 color |
| Ink colour | Multicolor |
| Age range (description) | Kid |
| Material | Natural Wax |
| Brand | Bic |
| Writing instrument form | Crayon |
| Colour | Multicolor |
| Ink colour | Multicolor |
| Age range (description) | Kid |
| Material | Plastic, wax |
| Point type | Bold |
| Special feature | Triangular wax crayon |
| Unit count | 12.0 count |
| Model name | PLASTIDECOR Triangle |
| Brand | CRAYOLA |
| Ink colour | Multicolor |
| Number of items | 1 |
| Point type | Bold |
| Recommended uses for product | Colouring |
| Brand | Ashton and Wright |
| Colour | White |
| Material | Plastic |
| Product dimensions | 157.5L x 55.9W centimetres |
| Recommended uses for product | Drawing, Writing |
| Brand | STAEDTLER |
| Specific uses for product | Graphite Pencil |
| Colour | Yellow |
| Power source | Manual |
| Material | Eraser |
| Brand | STABILO |
| Colour | Eraser - STABILO Legacy 1186 - Pack of 5 - White |
| Material | Plastic, Rubber |
| Product dimensions | 6.2L x 2.3W centimetres |
| Recommended uses for product | Erase while writing and drawing |
| Brand | Udewo |
| Colour | Fruit |
| Material | Polyvinyl Chloride (PVC), Plastic, Rubber |
| Product dimensions | 45L x 20W millimetres |
| Recommended uses for product | Pencil |
| Brand | Swordfish |
| Colour | Purple |
| Material | Plastic |
| Recommended uses for product | Clean |
| Special feature | Minimal Crumbling |
| Brand | STABILO |
| Colour | Multicolor |
| Material | Polyvinyl Chloride (PVC) |
| Product dimensions | 6.2L x 2.2W centimetres |
| Recommended uses for product | Classroom |
| Brand | MILAN |
| Colour | white |
| Material | Synthetic Rubber |
| Product dimensions | 29L x 29W millimetres |
| Special feature | Lightweight |
| Brand | Mr. Pen |
| Colour | Vibrant |
| Material | Rubber,Metal |
| Product dimensions | 22.9L x 15.2W centimetres |
| Recommended uses for product | For Pencils |








![Swordfish Purple ‘Shielded’ Eraser [Pack of 2] PVC and Phthalate Free Eraser 40283](https://redsquirrelkit.co.uk/wp-content/uploads/2026/02/8167ygvYBBL._AC_SL1500-400x400.jpg)






