No products in the cart.
Shop and Save Big on Many Products Today
from £3.00
Don't miss this special opportunity today.
Showing 1–16 of 24 resultsSorted by latest
| Brand | Marshall |
| Speaker maximum output power | 60 Watts |
| Frequency response | 45 Hz |
| Connectivity technology | Bluetooth |
| Brand | JBL |
| Speaker maximum output power | 70 Watts |
| Frequency response | 20 KHz |
| Connectivity technology | Wireless |
| Brand | Anker |
| Speaker maximum output power | 12 Watts |
| Frequency response | 70 Hz |
| Connectivity technology | Type C |
| Brand | soundcore |
| Speaker maximum output power | 140 Watts |
| Frequency response | 40 Hz |
| Connectivity technology | Bluetooth |
| Audio output mode | Stereo |
| Mounting type | Tabletop |
| Material | Durable plastic |
| Brand | soundcore |
| Speaker maximum output power | 16 Watts |
| Frequency response | 40 KHz |
| Connectivity technology | wired, wireless |
| Brand | soundcore |
| Speaker maximum output power | 5 Watts |
| Frequency response | 20 KHz |
| Connectivity technology | Bluetooth |
| Brand | Anker |
| Speaker maximum output power | 5 Watts |
| Connectivity technology | Bluetooth |
| Audio output mode | Stereo |
| Size | 99 x 83 x 91 mm |
| Weight | 196 g Actual size and weight may vary by manufacturing process. |
| Audio | 49.5 mm front-firing speaker, Lossless High Definition |
| Wi-Fi connectivity | Dual-band Wi-Fi supports 802.11a/b/g/n/ac (2.4 and 5 GHz) networks. Does not support connecting to ad-hoc (or peer-to-peer) Wi-Fi networks. |
| Smart home protocols | Wi-Fi, Bluetooth Low Energy Mesh |
| Material Type Free | Dye Free |
| Item form | Gel |
| Brand | Bed Head |
| Hair type | Frizzy, Dry, Damaged |
| Product benefits | Anti-Hair Loss |
| Material Type Free | Sulphate Free |
| Item form | Cream |
| Brand | Nature Spell |
| Hair type | Dry |
| Brand | Artnaturals |
| Item weight | 113 Grams |
| Item form | Oil |
| Age range (description) | Adult |
| Hair type | All |
| Brand | OLAPLEX |
| Hair type | All |
| Item weight | 100 Grams |
| Product benefits | Repairs damaged hair and broken bonds |
| Item form | Liquid |
| Brand | REVLON PROFESSIONAL |
| Item form | Gel |
| Material feature | Vegan |
| Hair type | All, Dry |
| Product benefits | CONTROLS FRIZZ, INSTANTLY MOISTURIZES.. |
| Product benefits | Anti-Hair Loss |
| Material Type Free | Paraben Free |
| Item form | Liquid |
| Brand | HAIR BURST |
| Hair type | Normal |
| Brand | VitaBright |
| Item form | Tablet |
| Primary supplement type | Biotin, Vitamin B7 |
| Diet type | Vegan |
| Flavour | Coconut |
| Brand | BEHAPRO |
| Scent | Rosemary |
| Item form | Oil |
| Active ingredients | castor oil,rosemary |
| Material Type Free | Phthalate Free, Chemical Free, Paraben Free |















