No products in the cart.
Shop and Save Big on Many Products Today
from £3.00
Don't miss this special opportunity today.
Showing 1–16 of 36 resultsSorted by latest
| Brand | Marshall |
| Speaker maximum output power | 60 Watts |
| Frequency response | 45 Hz |
| Connectivity technology | Bluetooth |
| Brand | JBL |
| Speaker maximum output power | 70 Watts |
| Frequency response | 20 KHz |
| Connectivity technology | Wireless |
| Brand | Anker |
| Speaker maximum output power | 12 Watts |
| Frequency response | 70 Hz |
| Connectivity technology | Type C |
| Brand | soundcore |
| Speaker maximum output power | 140 Watts |
| Frequency response | 40 Hz |
| Connectivity technology | Bluetooth |
| Audio output mode | Stereo |
| Mounting type | Tabletop |
| Material | Durable plastic |
| Brand | soundcore |
| Speaker maximum output power | 16 Watts |
| Frequency response | 40 KHz |
| Connectivity technology | wired, wireless |
| Brand | soundcore |
| Speaker maximum output power | 5 Watts |
| Frequency response | 20 KHz |
| Connectivity technology | Bluetooth |
| Brand | Anker |
| Speaker maximum output power | 5 Watts |
| Connectivity technology | Bluetooth |
| Audio output mode | Stereo |
| Size | 99 x 83 x 91 mm |
| Weight | 196 g Actual size and weight may vary by manufacturing process. |
| Audio | 49.5 mm front-firing speaker, Lossless High Definition |
| Wi-Fi connectivity | Dual-band Wi-Fi supports 802.11a/b/g/n/ac (2.4 and 5 GHz) networks. Does not support connecting to ad-hoc (or peer-to-peer) Wi-Fi networks. |
| Smart home protocols | Wi-Fi, Bluetooth Low Energy Mesh |
| Pet toy type | Puzzle |
| Target species | Cat |
| Theme | Seasons |
| Breed recommendation | All Breed Sizes |
| Brand | Catstages |
| Pet toy type | Teaser Wand |
| Target species | Cat |
| Theme | Animals |
| Breed recommendation | All Breed Sizes |
| Brand | MAIYADUO |
| Pet toy type | Chew Toy |
| Target species | Cat |
| Theme | Animals |
| Breed recommendation | 2 |
| Brand | Aibuddy |
| Target species | Cat |
| Theme | Animals |
| Breed recommendation | Small Breeds |
| Brand | IOKHEIRA |
| Recommended uses for product | Hunting,Indoor |
| Pet toy type | Ball |
| Target species | Cat |
| Theme | Animals |
| Breed recommendation | All Breed Sizes |
| Brand | Yasdyri |
| Pet toy type | Ball |
| Target species | Cat |
| Theme | Cartoon |
| Breed recommendation | All Breed Sizes |
| Brand | FurDreams |
| Pet toy type | Ball |
| Target species | Cats |
| Theme | Mouse |
| Brand | Petiepaw |
| Colour | Orange |
| Pet toy type | Exercise Toy |
| Target species | Cat |
| Theme | Animals |
| Breed recommendation | All Breed Sizes |
| Brand | YEOWWW |















