No products in the cart.
Shop and Save Big on Many Products Today
from £3.00
Don't miss this special opportunity today.
Showing 1–16 of 30 resultsSorted by latest
| Brand | Marshall |
| Speaker maximum output power | 60 Watts |
| Frequency response | 45 Hz |
| Connectivity technology | Bluetooth |
| Brand | JBL |
| Speaker maximum output power | 70 Watts |
| Frequency response | 20 KHz |
| Connectivity technology | Wireless |
| Brand | Anker |
| Speaker maximum output power | 12 Watts |
| Frequency response | 70 Hz |
| Connectivity technology | Type C |
| Brand | soundcore |
| Speaker maximum output power | 140 Watts |
| Frequency response | 40 Hz |
| Connectivity technology | Bluetooth |
| Audio output mode | Stereo |
| Mounting type | Tabletop |
| Material | Durable plastic |
| Brand | soundcore |
| Speaker maximum output power | 16 Watts |
| Frequency response | 40 KHz |
| Connectivity technology | wired, wireless |
| Brand | soundcore |
| Speaker maximum output power | 5 Watts |
| Frequency response | 20 KHz |
| Connectivity technology | Bluetooth |
| Brand | Anker |
| Speaker maximum output power | 5 Watts |
| Connectivity technology | Bluetooth |
| Audio output mode | Stereo |
| Size | 99 x 83 x 91 mm |
| Weight | 196 g Actual size and weight may vary by manufacturing process. |
| Audio | 49.5 mm front-firing speaker, Lossless High Definition |
| Wi-Fi connectivity | Dual-band Wi-Fi supports 802.11a/b/g/n/ac (2.4 and 5 GHz) networks. Does not support connecting to ad-hoc (or peer-to-peer) Wi-Fi networks. |
| Smart home protocols | Wi-Fi, Bluetooth Low Energy Mesh |
| Units | 1.0 gram |
|---|---|
| Brand | BRITECO |
| Country of origin | China |
- To eliminate mild to moderate snoring.
- Easy to use, no surgery, no mask.
- It fits gently into your nostrils.
| Use for | Foot |
| Power source | Rechargeable Battery |
| Material | Leather |
| Brand | WARDBES |
| Colour | Orange |
| Special feature | Foldable, Portable |
| Massager form | Foot Massager Machine |
| Specific uses for product | Feet, Legs |
| Product dimensions | 10L x 300W x 300H millimetres |
| Product benefits | Stress Relief, Muscle Therapy |
| Brand | VogueNow |
| Item form | Sheet |
| Product benefits | LED Face mask light therapy helps in wrinkle removal, Tightening, Skin Rejuvenation |
| Scent | Green Tea |
| Skin type | All |
| Use for | Shoulder, Back, Whole Body, Neck, Feet |
| Power source | Corded Electric |
| Material | Faux Leather |
| Item weight | 1850 Grams |
| Brand | Donnerberg |
| Colour | Black |
| Special feature | Vibration Massage, Infrared, Timer, Shiatsu masage |
| Material | Polyurethane |
| Item weight | 1.76 Pounds |
| Brand | Generic |
| Colour | Single Attribute |
| Product dimensions | 22L x 20W x 12H centimetres |
| Model name | Generic-XV831JWUWOP6AKP69 |
| Style | Unisex |
| Manufacturer | Generic |
| Brand | Metene |
| Colour | white |
| Number of batteries | 1 AAA batteries required. (included) |
| Battery life | 2 years |
| Are batteries included | Yes |
| Use for | Whole Body |
| Power source | Corded Electric |
| Material | Faux Leather |
| Item weight | 1.7 Kilograms |
| Brand | Essy |
| Colour | Black |
| Special feature | Heat |
| Massager form | Massage Belt |
| Specific uses for product | Body |
| Product dimensions | 37L x 20W x 17H centimetres |















