No products in the cart.
Shop and Save Big on Many Products Today
from £3.00
Don't miss this special opportunity today.
Showing 1–16 of 28 resultsSorted by latest
| Brand | Marshall |
| Speaker maximum output power | 60 Watts |
| Frequency response | 45 Hz |
| Connectivity technology | Bluetooth |
| Brand | JBL |
| Speaker maximum output power | 70 Watts |
| Frequency response | 20 KHz |
| Connectivity technology | Wireless |
| Brand | Anker |
| Speaker maximum output power | 12 Watts |
| Frequency response | 70 Hz |
| Connectivity technology | Type C |
| Brand | soundcore |
| Speaker maximum output power | 140 Watts |
| Frequency response | 40 Hz |
| Connectivity technology | Bluetooth |
| Audio output mode | Stereo |
| Mounting type | Tabletop |
| Material | Durable plastic |
| Brand | soundcore |
| Speaker maximum output power | 16 Watts |
| Frequency response | 40 KHz |
| Connectivity technology | wired, wireless |
| Brand | soundcore |
| Speaker maximum output power | 5 Watts |
| Frequency response | 20 KHz |
| Connectivity technology | Bluetooth |
| Brand | Anker |
| Speaker maximum output power | 5 Watts |
| Connectivity technology | Bluetooth |
| Audio output mode | Stereo |
| Size | 99 x 83 x 91 mm |
| Weight | 196 g Actual size and weight may vary by manufacturing process. |
| Audio | 49.5 mm front-firing speaker, Lossless High Definition |
| Wi-Fi connectivity | Dual-band Wi-Fi supports 802.11a/b/g/n/ac (2.4 and 5 GHz) networks. Does not support connecting to ad-hoc (or peer-to-peer) Wi-Fi networks. |
| Smart home protocols | Wi-Fi, Bluetooth Low Energy Mesh |
| Capacity | 50L |
| Material | Anti-scratch fabric |
| TSA Friendly | 90-180° unfold |
| USB & Headphone Ports | Charging & access |
| Ergonomic Design | Breathable, padded |
| Material | Durable Oxford |
| Capacity | 35 Litres |
| Design | Multi-pocket |
| Zip Quality | High-tech metal |
| Usage | Versatile |
| Specification | Details |
|---|---|
| Material | Nylon |
| Design | Zipper, Pockets |
| Comfort | Padded Straps |
| Capacity | A4 Books, iPad |
| Use | School, Travel |
| Set Includes | Bag, lunch bag, pencil case |
| Material | Waterproof, durable nylon |
| Size | 45x31x13 cm (backpack) |
| Capacity | Fits 15.6” laptop, books |
| Design | Adjustable, breathable straps |
| Capacity | 25-27L, fits 15.6" laptop |
| Material | Waterproof nylon |
| Compartments | 13 pockets, 2 main sections |
| Features | Anti-theft pocket, luggage strap |
| Usage | School, work, travel |
| Features | Lightweight, sturdy |
| Comfort | S-shaped straps, padded |
| Pockets | 1 main, 1 secondary, 4 others |
| Capacity | Large |
| Style | Cute, casual |
| Support | Responsive service |
Care instructions:
Hand Wash Only
Care instructions:
Machine Wash
Country of origin:
China















