No products in the cart.
Shop and Save Big on Many Products Today
from £3.00
Don't miss this special opportunity today.
Showing all 15 resultsSorted by latest
| Brand | Marshall |
| Speaker maximum output power | 60 Watts |
| Frequency response | 45 Hz |
| Connectivity technology | Bluetooth |
| Brand | JBL |
| Speaker maximum output power | 70 Watts |
| Frequency response | 20 KHz |
| Connectivity technology | Wireless |
| Brand | Anker |
| Speaker maximum output power | 12 Watts |
| Frequency response | 70 Hz |
| Connectivity technology | Type C |
| Brand | soundcore |
| Speaker maximum output power | 140 Watts |
| Frequency response | 40 Hz |
| Connectivity technology | Bluetooth |
| Audio output mode | Stereo |
| Mounting type | Tabletop |
| Material | Durable plastic |
| Brand | soundcore |
| Speaker maximum output power | 16 Watts |
| Frequency response | 40 KHz |
| Connectivity technology | wired, wireless |
| Brand | soundcore |
| Speaker maximum output power | 5 Watts |
| Frequency response | 20 KHz |
| Connectivity technology | Bluetooth |
| Brand | Anker |
| Speaker maximum output power | 5 Watts |
| Connectivity technology | Bluetooth |
| Audio output mode | Stereo |
| Size | 99 x 83 x 91 mm |
| Weight | 196 g Actual size and weight may vary by manufacturing process. |
| Audio | 49.5 mm front-firing speaker, Lossless High Definition |
| Wi-Fi connectivity | Dual-band Wi-Fi supports 802.11a/b/g/n/ac (2.4 and 5 GHz) networks. Does not support connecting to ad-hoc (or peer-to-peer) Wi-Fi networks. |
| Smart home protocols | Wi-Fi, Bluetooth Low Energy Mesh |
| Colour | 003 Dark |
| Brand | Rimmel |
| Finish type | Glossy |
| Coverage | 100 square feet |
| Item form | Powder |
| Product benefits | Radiant |
| Skin tone | All |
| Brand | Barry M |
| Item form | Powder |
| Colour | Yellow |
| Finish type | Matte |
| Skin type | All |
| Coverage | Light |
| Product benefits | Smoothing |
| Model name | Barry M Cosmetics Smooth Loose Setting Powder |
| Number of items | 1 |
| Shelf life | 3 Years |
| Bristle Material | Synthetic |
| Brand | LAURA GELLER NEW YORK |
| Recommended Uses For Product | Face Makeup |
| Color | Retractable Angled Kabuki Brush |
| Material | Wood |
| Brand | Makeup Revolution |
| Item Form | Powder |
| Color | Translucent |
| Finish Type | Matte, Natural |
| Skin Type | All |
| Brand | IT Cosmetics |
| Item form | Loose |
| Colour | Tan Rich |
| Finish type | Matte |
| Skin type | All |
| Coverage | Medium |
| Brand | Clinique |
| Item form | Powder |
| Colour | Matte Beige |
| Finish type | Matte |
| Skin type | All |
| Coverage | Medium, Full |
| Product benefits | Non-Comedogenic |
| Number of items | 1 |
| Special feature | Non Comedogenic |
| Brand | Maybelline |
| Item form | Loose |
| Colour | Translucent |
| Finish type | Matte |
| Skin type | All |
| Coverage | Medium |














