No products in the cart.
Shop and Save Big on Many Products Today
from £3.00
Don't miss this special opportunity today.
Showing 1–16 of 19 resultsSorted by latest
| Brand | Marshall |
| Speaker maximum output power | 60 Watts |
| Frequency response | 45 Hz |
| Connectivity technology | Bluetooth |
| Brand | JBL |
| Speaker maximum output power | 70 Watts |
| Frequency response | 20 KHz |
| Connectivity technology | Wireless |
| Brand | Anker |
| Speaker maximum output power | 12 Watts |
| Frequency response | 70 Hz |
| Connectivity technology | Type C |
| Brand | soundcore |
| Speaker maximum output power | 140 Watts |
| Frequency response | 40 Hz |
| Connectivity technology | Bluetooth |
| Audio output mode | Stereo |
| Mounting type | Tabletop |
| Material | Durable plastic |
| Brand | soundcore |
| Speaker maximum output power | 16 Watts |
| Frequency response | 40 KHz |
| Connectivity technology | wired, wireless |
| Brand | soundcore |
| Speaker maximum output power | 5 Watts |
| Frequency response | 20 KHz |
| Connectivity technology | Bluetooth |
| Brand | Anker |
| Speaker maximum output power | 5 Watts |
| Connectivity technology | Bluetooth |
| Audio output mode | Stereo |
| Size | 99 x 83 x 91 mm |
| Weight | 196 g Actual size and weight may vary by manufacturing process. |
| Audio | 49.5 mm front-firing speaker, Lossless High Definition |
| Wi-Fi connectivity | Dual-band Wi-Fi supports 802.11a/b/g/n/ac (2.4 and 5 GHz) networks. Does not support connecting to ad-hoc (or peer-to-peer) Wi-Fi networks. |
| Smart home protocols | Wi-Fi, Bluetooth Low Energy Mesh |
| Brand | Cadbury |
| Item form | Bar |
| Occasion | Birthday, Thanksgiving |
| Chocolate type | Milk |
| Flavour | Milk Chocolate |
| Unit count | 108.8 gram |
| Specialty | Vegetarian |
| Size | 108.8 g (Pack of 1) |
| Brand | Celebrations |
| Item form | Powder |
| Occasion | Christmas |
| Flavour | Chocolate |
| Unit count | 1.00 count |
| Number of pieces | 1 |
| Brand | Cadbury |
| Item form | Bar |
| Occasion | Easter, Christmas, Birthday, Halloween |
| Chocolate type | Milk |
| Flavour | Chocolate |
| Unit count | 6000.0 gram |
| Specialty | Vegetarian |
| Size | 2 kg (Pack of 3) |
| Brand | Cadbury |
| Item form | milk |
| Occasion | Holiday, Birthday, Thank You, Thanksgiving |
| Chocolate type | Milk |
| Flavour | Chocolate |
| Unit count | 1080.0 gram |
| Specialty | Vegetarian |
| Size | 360 g (Pack of 3) |
-
Brand Lindt Item form Bar Occasion Easter, Birthday, Thank You, Thanksgiving Chocolate type Dark Flavour Excellence Raspberry Unit count 300.0 gram Size 100 g (Pack of 3)
| Flavour | Chocolate, Caramel |
| Brand | Cadbury |
| Item weight | 191 Grams |
| Allergen information | Contains: Milk |
| Package information | Bag |
| Specialty | Vegetarian |
| Brand | KitKat |
| Flavour | Chocolate |
| Age range (description) | Adult |
| Item form | Flaked |
| Specialty | 0.37 |
| Unit count | 330.0 gram |















