No products in the cart.
Shop and Save Big on Many Products Today
from £3.00
Don't miss this special opportunity today.
Showing 1–16 of 30 resultsSorted by latest
| Brand | Marshall |
| Speaker maximum output power | 60 Watts |
| Frequency response | 45 Hz |
| Connectivity technology | Bluetooth |
| Brand | JBL |
| Speaker maximum output power | 70 Watts |
| Frequency response | 20 KHz |
| Connectivity technology | Wireless |
| Brand | Anker |
| Speaker maximum output power | 12 Watts |
| Frequency response | 70 Hz |
| Connectivity technology | Type C |
| Brand | soundcore |
| Speaker maximum output power | 140 Watts |
| Frequency response | 40 Hz |
| Connectivity technology | Bluetooth |
| Audio output mode | Stereo |
| Mounting type | Tabletop |
| Material | Durable plastic |
| Brand | soundcore |
| Speaker maximum output power | 16 Watts |
| Frequency response | 40 KHz |
| Connectivity technology | wired, wireless |
| Brand | soundcore |
| Speaker maximum output power | 5 Watts |
| Frequency response | 20 KHz |
| Connectivity technology | Bluetooth |
| Brand | Anker |
| Speaker maximum output power | 5 Watts |
| Connectivity technology | Bluetooth |
| Audio output mode | Stereo |
| Size | 99 x 83 x 91 mm |
| Weight | 196 g Actual size and weight may vary by manufacturing process. |
| Audio | 49.5 mm front-firing speaker, Lossless High Definition |
| Wi-Fi connectivity | Dual-band Wi-Fi supports 802.11a/b/g/n/ac (2.4 and 5 GHz) networks. Does not support connecting to ad-hoc (or peer-to-peer) Wi-Fi networks. |
| Smart home protocols | Wi-Fi, Bluetooth Low Energy Mesh |
| Units | 300.0 gram |
|---|---|
| Manufacturer contact | PL Holder: McNeil Products Ltd, Maidenhead, Berkshire, SL6 3UG, UK. |
| Country of origin | Sweden |
| Brand | Nicorette |
| Brand | Nicorette |
| Product benefits | Aids in quitting smoking or vaping with fast craving relief, anytime, anywhere |
| Liquid volume | 150 Millilitres |
| Flavour | Freshmint |
| Product Name | HEALTH_PERSONAL_CARE |
|---|---|
| Units | 7 count |
| Storage Instructions | Store below 25°c. |
| Manufacturer contact | Haleon, Building 5, First Floor the Heights Weybridge Surrey KT13 0NY |
| Brand | Nicotinell |
| Weight | 27 g |
|---|---|
| Volume | 26.4 Millilitres |
| Units | 2 count |
| Country of origin | Sweden |
| Brand | Nicorette |
| Format | Spray |
| Age Range Description | All |
| Brand | PUFFIAIR |
| Special feature | compact |
| Product dimensions | 40L x 120W x 50H millimetres |
| Number of items | 2 |
| Manufacturer | TWINSTECH LLC |
| Units | 80 count |
|---|---|
| Manufacturer contact | GB: McNeil Products Ltd. 50-100 Holmers Farm Way High Wycombe HP12 4EG |
| Brand | Nicorette |
| Country of origin | Sweden |
| Units | 105 count |
|---|---|
| Storage Instructions | Do not store above 25°c. |
| Country of origin | Sweden |
| Brand | Nicorette |
| Age Range Description | All |
| Country of origin | Sweden |
| Unit count | 160 count |
| Liquid volume | 1 Millilitres |
| Brand | Nicorette |
| Flavour | Icy Mint |
| Nicotine concentration | 2 Milligrams per Milliliter |















