No products in the cart.
Shop and Save Big on Many Products Today
from £3.00
Don't miss this special opportunity today.
Showing 1–16 of 37 resultsSorted by latest
| Brand | soundcore |
| Colour | Abyss Blue |
| Ear placement | In Ear |
| Form factor | In Ear |
| Impedance | 17 Ohm |
| Noise control | Active Noise Cancellation |
| Model name | Liberty 5 |
| Brand | Zenopar |
| Colour | BLACK |
| Ear placement | In Ear |
| Form factor | In Ear |
| Impedance | 32 Ohm |
| Noise control | None |
| Headphone jack | Without jack |
| Brand | soundcore |
| Colour | Velvet Black |
| Ear placement | In Ear |
| Form factor | In Ear |
| Impedance | 10 Ohm |
| Noise control | Active Noise Cancellation |
| Frequency response | 20 KHz |
| Headphone jack | USB |
| Model name | Liberty 4 NC |
| Connectivity technology | Wireless |
| Brand | Cillso |
| Colour | ivory white |
| Ear placement | In Ear |
| Form factor | In Ear |
| Noise control | Environmental Noise Cancellation |
| Sensitivity | 90 dB |
| Model name | H97 |
| Connectivity technology | Wireless |
| Wireless communication technology | Bluetooth |
| Included components | 2 x Wireless Earbuds, 1 x Portable Magnetic Charging Case, 1 x Quick Charging Cable, 1 x User Manual |
| Colour | SF2 - Black |
| Brand | SONICFOAM |
| Material | Hypoallergenic Polyurethane Memory Foam |
| Compatible devices | with SF2: Various Earphones - (See Compatibility List) |
| Item dimensions L x W x H | 7 x 2.4 x 13.2 centimetres |
- Package Dimensions : 9.4 x 7.2 x 1.9 cm; 30 g
- Date First Available : 1 Jun. 2024
- Manufacturer : AZLA
- ASIN : B0D44QG1M9
- Item model number : AZL-CRYSTAL-BOSE-ML
- Country of origin : Korea, Republic of
- Guaranteed software updates until : unknown
| Brand | IKT |
| Colour | Rose |
| Ear placement | In Ear |
| Form factor | In Ear |
| Impedance | 32 Ohm |
| Noise control | Active Noise Cancellation |
| Frequency response | 2000 Hz |
| Headphone jack | No Jack |
| Model name | X08 |
| Connectivity technology | Wireless |
| Brand | yobola |
| Colour | Black |
| Ear placement | In Ear |
| Form factor | In Ear |
| Impedance | 32 Ohm |
| Noise control | Sound Isolation |
| Included components | USB-C Cable, User Manual, Wireless Charging Case, Wireless Earbuds |
| Compatible devices | Compatible with iOS/Android/Windows/Smartphone/Laptops and all devices with Bluetooth connectivity. |
| Units | 300.0 gram |
|---|---|
| Manufacturer contact | PL Holder: McNeil Products Ltd, Maidenhead, Berkshire, SL6 3UG, UK. |
| Country of origin | Sweden |
| Brand | Nicorette |
| Brand | Nicorette |
| Product benefits | Aids in quitting smoking or vaping with fast craving relief, anytime, anywhere |
| Liquid volume | 150 Millilitres |
| Flavour | Freshmint |
| Product Name | HEALTH_PERSONAL_CARE |
|---|---|
| Units | 7 count |
| Storage Instructions | Store below 25°c. |
| Manufacturer contact | Haleon, Building 5, First Floor the Heights Weybridge Surrey KT13 0NY |
| Brand | Nicotinell |
| Weight | 27 g |
|---|---|
| Volume | 26.4 Millilitres |
| Units | 2 count |
| Country of origin | Sweden |
| Brand | Nicorette |
| Format | Spray |
| Age Range Description | All |
| Brand | PUFFIAIR |
| Special feature | compact |
| Product dimensions | 40L x 120W x 50H millimetres |
| Number of items | 2 |
| Manufacturer | TWINSTECH LLC |
| Units | 80 count |
|---|---|
| Manufacturer contact | GB: McNeil Products Ltd. 50-100 Holmers Farm Way High Wycombe HP12 4EG |
| Brand | Nicorette |
| Country of origin | Sweden |
| Units | 105 count |
|---|---|
| Storage Instructions | Do not store above 25°c. |
| Country of origin | Sweden |
| Brand | Nicorette |
| Age Range Description | All |
| Country of origin | Sweden |
| Unit count | 160 count |
| Liquid volume | 1 Millilitres |
| Brand | Nicorette |
| Flavour | Icy Mint |
| Nicotine concentration | 2 Milligrams per Milliliter |















