No products in the cart.
Shop and Save Big on Many Products Today
from £3.00
Don't miss this special opportunity today.
Showing 1–16 of 37 resultsSorted by latest
| Brand | ILOS |
| Connectivity technology | WIRELESS |
| Connector type | USB Type-C |
| Special feature | Long Battery Life, Magnetic Clip, Noise Reduction, Wireless |
| Brand | ILOS |
| Model name | ILOS Wireless Double Wireless Microphone |
| Connectivity technology | Wireless |
| Connector type | Lightning, USB Type-C |
| Brand | ILOS |
| Connectivity technology | Wireless |
| Connector type | USB Type-C |
| Special feature | Noise Reduction |
| Compatible devices | Smartphone |
| Colour | Black |
| Item weight | 3 Grams |
| Power source | Battery Powered |
| Number of batteries | 1 9V batteries required. |
| Connector type | Wireless |
| Special feature | Clip-On Mic, Noise Reduction, noise-cancelling lapel mic |
| Compatible devices | Smartphone |
| Colour | Black |
| Brand | ILOS |
| Model name | I55 |
| Connectivity technology | Bluetooth |
| Connector type | Wireless / USB |
| Special feature | Wireless |
| Compatible devices | Smartphone, Tablet |
| Colour | Black |
| Item weight | 30 Grams |
| Microphone form factor | Lavalier |
| Recommended uses for product | Streaming, Video Conference |
| Brand | ILOS |
| Model name | I55 |
| Connectivity technology | Bluetooth, USB |
| Connector type | Wireless |
| Special feature | Wireless |
| Compatible devices | Smartphone |
| Colour | Black |
| Included components | Carrying Case, Windscreen |
| Item weight | 30 Grams |
| Brand | ILOS |
| Model name | I55 |
| Connectivity technology | Bluetooth, USB-C |
| Connector type | TYPE - C & Lightning |
| Special feature | Wireless |
| Compatible devices | Smartphone |
| Colour | Black |
| Included components | Carrying Case, Windscreen, Adapter |
| Item weight | 3 Grams |
| Recommended uses for product | Streaming, Video Conference |
| Brand | ILOS |
| Model name | I55 |
| Connectivity technology | Bluetooth, USB-C |
| Connector type | Wireless |
| Special feature | Wireless |
| Compatible devices | Smartphone |
| Colour | Black |
| Included components | 1 battery |
| Item weight | 3 Grams |
| Brand | ILOS |
| Model name | I55 |
| Connectivity technology | Bluetooth, USB |
| Connector type | USB-C, Bluetooth |
| Special feature | Wireless |
| Compatible devices | Smartphone |
| Colour | Black |
| Item weight | 3 Grams |
| Microphone form factor | Lavalier |
| Units | 300.0 gram |
|---|---|
| Manufacturer contact | PL Holder: McNeil Products Ltd, Maidenhead, Berkshire, SL6 3UG, UK. |
| Country of origin | Sweden |
| Brand | Nicorette |
| Brand | Nicorette |
| Product benefits | Aids in quitting smoking or vaping with fast craving relief, anytime, anywhere |
| Liquid volume | 150 Millilitres |
| Flavour | Freshmint |
| Product Name | HEALTH_PERSONAL_CARE |
|---|---|
| Units | 7 count |
| Storage Instructions | Store below 25°c. |
| Manufacturer contact | Haleon, Building 5, First Floor the Heights Weybridge Surrey KT13 0NY |
| Brand | Nicotinell |
| Weight | 27 g |
|---|---|
| Volume | 26.4 Millilitres |
| Units | 2 count |
| Country of origin | Sweden |
| Brand | Nicorette |
| Format | Spray |
| Age Range Description | All |
| Brand | PUFFIAIR |
| Special feature | compact |
| Product dimensions | 40L x 120W x 50H millimetres |
| Number of items | 2 |
| Manufacturer | TWINSTECH LLC |
| Units | 80 count |
|---|---|
| Manufacturer contact | GB: McNeil Products Ltd. 50-100 Holmers Farm Way High Wycombe HP12 4EG |
| Brand | Nicorette |
| Country of origin | Sweden |
| Units | 105 count |
|---|---|
| Storage Instructions | Do not store above 25°c. |
| Country of origin | Sweden |
| Brand | Nicorette |
| Age Range Description | All |
| Country of origin | Sweden |















