No products in the cart.
Shop and Save Big on Many Products Today
from £3.00
Don't miss this special opportunity today.
Showing 1–16 of 56 resultsSorted by latest
| Brand | Jennifer Lopez |
| Item form | Liquid |
| Item volume | 30 |
| Scent | Floral |
| Special feature | Scented |
| Brand | Govee |
| Light type | LED |
| Special feature | Timer, Tunable White, Brightness Dimmable, Colour Changing, Group Control |
| Wattage | 9 watts |
| Bulb shape size | A19 |
| Colour | Multicolor |
| Brand | Kimimara |
| Indoor/Outdoor usage | Indoor |
| Special feature | RGB Hexagon Sync to Music |
| Light source type | LED |
| Power source | Corded Electric |
| Light colour | RGB |
| Theme | Music |
| Style | b. 8 Pack Light Panels |
| Material | Plastic |
| Finish type | Matte |
| Product dimensions | 6.5D x 6.5W x 15.2H centimetres |
| Item weight | 172.5 Grams |
| Lamp type | Night Light, Table Lamp |
| Shade colour | White |
| Base material | Aluminium |
| Cable length | 39.37 Inches |
| Item weight | 0.44 Kilograms |
| Lamp type | Mood Light |
| Shade material | Aluminium |
| Colour | Rgb |
| Brand | Mexllex |
| Indoor/Outdoor usage | Indoor |
| Special feature | Colour Changing |
| Light source type | LED |
| Power source | Corded Electric |
| Finish type | Painted |
| Base material | Plastic |
| Product dimensions | 15D x 32W x 15H millimetres |
| Item weight | 82 Grams |
| Lamp type | LED |
| Brand | Noralit |
| Colour | Rgb |
| Material | Metal |
| Style | Hexagon |
| Light fixture form | Wall |
| Units | 1.0 gram |
|---|---|
| Brand | BRITECO |
| Country of origin | China |
- To eliminate mild to moderate snoring.
- Easy to use, no surgery, no mask.
- It fits gently into your nostrils.
| Use for | Foot |
| Power source | Rechargeable Battery |
| Material | Leather |
| Brand | WARDBES |
| Colour | Orange |
| Special feature | Foldable, Portable |
| Massager form | Foot Massager Machine |
| Specific uses for product | Feet, Legs |
| Product dimensions | 10L x 300W x 300H millimetres |
| Product benefits | Stress Relief, Muscle Therapy |
| Brand | VogueNow |
| Item form | Sheet |
| Product benefits | LED Face mask light therapy helps in wrinkle removal, Tightening, Skin Rejuvenation |
| Scent | Green Tea |
| Skin type | All |
| Use for | Shoulder, Back, Whole Body, Neck, Feet |
| Power source | Corded Electric |
| Material | Faux Leather |
| Item weight | 1850 Grams |
| Brand | Donnerberg |
| Colour | Black |
| Special feature | Vibration Massage, Infrared, Timer, Shiatsu masage |
| Material | Polyurethane |
| Item weight | 1.76 Pounds |
| Brand | Generic |
| Colour | Single Attribute |
| Product dimensions | 22L x 20W x 12H centimetres |
| Model name | Generic-XV831JWUWOP6AKP69 |
| Style | Unisex |
| Manufacturer | Generic |
| Brand | Metene |
| Colour | white |
| Number of batteries | 1 AAA batteries required. (included) |
| Battery life | 2 years |
| Are batteries included | Yes |
| Use for | Whole Body |
| Power source | Corded Electric |
| Material | Faux Leather |
| Item weight | 1.7 Kilograms |
| Brand | Essy |
| Colour | Black |
| Special feature | Heat |
| Massager form | Massage Belt |
| Specific uses for product | Body |
| Product dimensions | 37L x 20W x 17H centimetres |






![Greenic UV LED Black Light Strip – Upgrade UV Lamp USB 10W 1.5M Cable UV Light 1ft Purple Color Blacklight, 2 Pack [Energy Class A]](https://redsquirrelkit.co.uk/wp-content/uploads/2026/02/1-17-1-400x400.jpg)








