No products in the cart.
| Design | Natural stone look |
| Suitability | All home areas |
| Safety | Slip-resistant |
| Warranty | 5-year wear |
| Compatibility | Underfloor heating |
Don't miss this special opportunity today.
Showing 1–16 of 40 resultsSorted by latest
| Units | 1.0 gram |
|---|---|
| Brand | BRITECO |
| Country of origin | China |
| Use for | Foot |
| Power source | Rechargeable Battery |
| Material | Leather |
| Brand | WARDBES |
| Colour | Orange |
| Special feature | Foldable, Portable |
| Massager form | Foot Massager Machine |
| Specific uses for product | Feet, Legs |
| Product dimensions | 10L x 300W x 300H millimetres |
| Product benefits | Stress Relief, Muscle Therapy |
| Brand | VogueNow |
| Item form | Sheet |
| Product benefits | LED Face mask light therapy helps in wrinkle removal, Tightening, Skin Rejuvenation |
| Scent | Green Tea |
| Skin type | All |
| Use for | Shoulder, Back, Whole Body, Neck, Feet |
| Power source | Corded Electric |
| Material | Faux Leather |
| Item weight | 1850 Grams |
| Brand | Donnerberg |
| Colour | Black |
| Special feature | Vibration Massage, Infrared, Timer, Shiatsu masage |
| Material | Polyurethane |
| Item weight | 1.76 Pounds |
| Brand | Generic |
| Colour | Single Attribute |
| Product dimensions | 22L x 20W x 12H centimetres |
| Model name | Generic-XV831JWUWOP6AKP69 |
| Style | Unisex |
| Manufacturer | Generic |
| Brand | Metene |
| Colour | white |
| Number of batteries | 1 AAA batteries required. (included) |
| Battery life | 2 years |
| Are batteries included | Yes |
| Use for | Whole Body |
| Power source | Corded Electric |
| Material | Faux Leather |
| Item weight | 1.7 Kilograms |
| Brand | Essy |
| Colour | Black |
| Special feature | Heat |
| Massager form | Massage Belt |
| Specific uses for product | Body |
| Product dimensions | 37L x 20W x 17H centimetres |
| Operating system | IOS13+; Android 8+ |
| Memory storage capacity | 6400 MB |
| Special feature | Activity tracker, Calendering, Time display, Heart Rate Monitor, Stress Tracker, Alarm Clock, Notifications, Menstrual Health TrackingActivity tracker, Calendering, Time display, Heart Rate Monitor, Stress Tracker, Alarm Clock, Notifications, Menstrual Health Tracking |
| Material | Resin |
| Brand | Guvkeug |
| Manufacturer | Guvkeug |
| Brand | Precision Orthomedics |
| Size | Large: (35-38 inches) |
| Specific uses for product | Pain Relief,Pulling,Posture Corrector |
| Use for | Back |
| Age range (description) | Adult |
| Brand | D-C-Fix |
|---|---|
| Colour | Multi |
| Coverage | 1m² |
| Design | Terrazzo |
| Effect | Stone effect |
| Finish | Matt |
| Design | Natural stone look |
| Suitability | All home areas |
| Safety | Slip-resistant |
| Warranty | 5-year wear |
| Compatibility | Underfloor heating |
| Brand | Spectra |
| Colour | Grey |
| Grading | Moderate Commercial |
| Edge Style | Micro Bevel |
| Construction | Rigid Core (SPC) |
| Underfloor Heating | Yes - Water Only |
| M² Per Pack | 1.8581m² |
| Brand | Essentials |
| Coverage Per Pack | 10 m² |
| Pack Size | 1 |
| Pieces in Pack/Case | 1 |
| Product Length | 10 m |
| Product Thickness | 3.5 mm |
| Product Type | Rubber Underlay |
| Product Width | 1 m |
| Brand | Essentials |
| Coverage Per Pack | 5.5 m² |
| Manufacturer Guarantee | 1 Year Guarantee |
| Pack Size | 1 |
| Pieces in Pack/Case | 1 |
| Product Length | 4.68 m |
| Product Thickness | 5 mm |
| Product Width | 1.18 m |