No products in the cart.
Shop and Save Big on Many Products Today
from £3.00
Don't miss this special opportunity today.
Showing all 15 resultsSorted by latest
| Brand | ILOS |
| Connectivity technology | WIRELESS |
| Connector type | USB Type-C |
| Special feature | Long Battery Life, Magnetic Clip, Noise Reduction, Wireless |
| Brand | ILOS |
| Model name | ILOS Wireless Double Wireless Microphone |
| Connectivity technology | Wireless |
| Connector type | Lightning, USB Type-C |
| Brand | ILOS |
| Connectivity technology | Wireless |
| Connector type | USB Type-C |
| Special feature | Noise Reduction |
| Compatible devices | Smartphone |
| Colour | Black |
| Item weight | 3 Grams |
| Power source | Battery Powered |
| Number of batteries | 1 9V batteries required. |
| Connector type | Wireless |
| Special feature | Clip-On Mic, Noise Reduction, noise-cancelling lapel mic |
| Compatible devices | Smartphone |
| Colour | Black |
| Brand | ILOS |
| Model name | I55 |
| Connectivity technology | Bluetooth |
| Connector type | Wireless / USB |
| Special feature | Wireless |
| Compatible devices | Smartphone, Tablet |
| Colour | Black |
| Item weight | 30 Grams |
| Microphone form factor | Lavalier |
| Recommended uses for product | Streaming, Video Conference |
| Brand | ILOS |
| Model name | I55 |
| Connectivity technology | Bluetooth, USB |
| Connector type | Wireless |
| Special feature | Wireless |
| Compatible devices | Smartphone |
| Colour | Black |
| Included components | Carrying Case, Windscreen |
| Item weight | 30 Grams |
| Brand | ILOS |
| Model name | I55 |
| Connectivity technology | Bluetooth, USB-C |
| Connector type | TYPE - C & Lightning |
| Special feature | Wireless |
| Compatible devices | Smartphone |
| Colour | Black |
| Included components | Carrying Case, Windscreen, Adapter |
| Item weight | 3 Grams |
| Recommended uses for product | Streaming, Video Conference |
| Brand | ILOS |
| Model name | I55 |
| Connectivity technology | Bluetooth, USB-C |
| Connector type | Wireless |
| Special feature | Wireless |
| Compatible devices | Smartphone |
| Colour | Black |
| Included components | 1 battery |
| Item weight | 3 Grams |
| Brand | ILOS |
| Model name | I55 |
| Connectivity technology | Bluetooth, USB |
| Connector type | USB-C, Bluetooth |
| Special feature | Wireless |
| Compatible devices | Smartphone |
| Colour | Black |
| Item weight | 3 Grams |
| Microphone form factor | Lavalier |
| Weight | 46 g |
|---|---|
| Units | 4.00 count |
| Brand | Dental Aesthetics |
| Country of origin | China |
| Package dimensions | 12.1 x 8.2 x 2.2 centimetres |
|---|---|
| Package Weight | 0.03 Kilograms |
| Item dimensions L x W x H | 12.2 x 8.4 x 2 centimetres |
| Brand | Boka |
| Volume | 1 |
| Item model number | 867079000368 |
| Product Dimensions | 12.19 x 8.38 x 2.03 cm; 32 g |
| Units | 1.00 count |
|---|---|
| Brand | SONGQEE |
| Country of origin | China |
| Units | 3.00 count |
|---|---|
| Brand | Y-Kelin |
| Country of origin | China |
| Brand | Peak Essentials The Original TUNG Brush |
| Age range (description) | Adult |
| Special feature | Built-in Tongue Cleaner |
| Power source | Not Powered |
| Item firmness description | Hard |
| Units | 1 count |
|---|---|
| Country of origin | China |
| Brand | Dusjhet |
| Country of origin | China |














