No products in the cart.
Shop and Save Big on Many Products Today
from £3.00
Don't miss this special opportunity today.
Showing 1–16 of 17 resultsSorted by latest
| Brand | Lily England |
| Colour | Rose Gold |
| Wattage | 800 watts |
| Power source | Corded Electric |
| Special feature | Ionic Technology, Lightweight, 360 Degree Swivel Cord, Adjustable, Ergonomic Handle |
| Brand | Sofmild |
| Colour | Pink |
| Shape | Oblong |
| Bristle material | Nylon |
| Handle material | Beech Wood |
| Brand | AIMIKE |
| Colour | Green |
| Shape | Oblong |
| Bristle material | Silicone |
| Special feature | Waterproof |
| Unit count | 1.00 count |
| Item weight | 70 Grams |
| Material | Silicone |
| Manufacturer | AIMIKE |
| Brand | LORSEX |
| Colour | Purple |
| Shape | Rectangular |
| Bristle material | Nylon |
| Handle material | Plastic |
| Weight | 46 g |
|---|---|
| Units | 4.00 count |
| Brand | Dental Aesthetics |
| Country of origin | China |
| Package dimensions | 12.1 x 8.2 x 2.2 centimetres |
|---|---|
| Package Weight | 0.03 Kilograms |
| Item dimensions L x W x H | 12.2 x 8.4 x 2 centimetres |
| Brand | Boka |
| Volume | 1 |
| Item model number | 867079000368 |
| Product Dimensions | 12.19 x 8.38 x 2.03 cm; 32 g |
| Units | 1.00 count |
|---|---|
| Brand | SONGQEE |
| Country of origin | China |
| Units | 3.00 count |
|---|---|
| Brand | Y-Kelin |
| Country of origin | China |
| Brand | Peak Essentials The Original TUNG Brush |
| Age range (description) | Adult |
| Special feature | Built-in Tongue Cleaner |
| Power source | Not Powered |
| Item firmness description | Hard |
| Units | 1 count |
|---|---|
| Country of origin | China |
| Brand | Dusjhet |
| Country of origin | China |
| Product Name | YTCHYYSK Styling Nozzle |
| Package Contents | 1 pc Attachment |
| Controlled Airflow | Detailed Styling |
| Precision Styling | High-Velocity Flow |
| Compatibility | Dyson Supersonic |
| Manufacturer | Fentar |
|---|---|
| Package dimensions | 14.2 x 8.4 x 5.7 centimetres |
| Package Weight | 0.14 Kilograms |
| Brand | Fentar |
| Colour | Grey & Orange |
| Item model number | CFJ-001 |
| Package Dimensions | 14.2 x 8.4 x 5.7 cm; 140 g |
| Brand | BaByliss |
| Colour | Black |
| Material | Ceramic |
| Wattage | 700 watts |
| Power source | Corded Electric |
| Brand | Nicky Clarke |
| Colour | Black/Silver/Purple |
| Wattage | 1000 watts |
| Power source | Corded Electric |
| Special feature | style, dry, hot, blow |
| Brand | Dyson |
| Colour | Fuchsia/Iron |
| Power source | Corded Electric |
| Special feature | Lightweight |
| Recommended uses for product | Hair Styling |
| Brand | BaByliss |
| Colour | Black, Grey |
| Material | Carbon Steel, Metal |
| Power source | Battery Powered |
| Special feature | Indicator Light, Lightweight, Cordless |















