No products in the cart.
| Design | Natural stone look |
| Suitability | All home areas |
| Safety | Slip-resistant |
| Warranty | 5-year wear |
| Compatibility | Underfloor heating |
Don't miss this special opportunity today.
Showing 1–16 of 17 resultsSorted by latest
| Brand | Oral-B |
| Age range (description) | Adult |
| Special feature | Oscillating-rotating |
| Power source | Built in battery |
| Item firmness description | soft, medium or hard |
| Colour | Blue |
| Material feature | Sustainable |
| Number of items | 1 |
| Toothbrush Head Shape | Round |
| Unit count | 1 count |
| Brand | COLGATE |
| Age range (description) | Adult |
| Special feature | Portable |
| Power source | Not Powered |
| Item firmness description | Medium |
| Brand | COLGATE |
| Age range (description) | Adult |
| Special feature | Portable |
| Power source | Not Powered |
| Item firmness description | Soft |
| Brand | Dr. Brown's |
| Age range (description) | Infant |
| Special feature | Soft Bristles |
| Power source | Manual |
| Item firmness description | Soft |
| Brand | Oral-B |
| Age range (description) | Adult |
| Special feature | Built in Tongue Scraper |
| Power source | Not Powered |
| Item firmness description | Medium |
| rand | COLGATE |
| Age range (description) | Adult |
| Special feature | Brushing Timer |
| Power source | Not Powered |
| Item firmness description | Soft |
| Brand | COLGATE |
| Age range (description) | Adult |
| Special feature | Built in Tongue Scraper |
| Power source | Not Powered |
| Item firmness description | Medium |
| Brand | Oral-B |
| Age range (description) | Adult |
| Special feature | VIBRATION BLISTER |
| Power source | Battery Powered |
| Item firmness description | Extra Soft |
| Brand | Oral-B |
| Age range (description) | Adult |
| Special feature | Refillable |
| Power source | Battery Powered |
| Item firmness description | Hard |
| Brand | COLGATE |
| Age range (description) | Adult |
| Special feature | Charcoal Infused Bristles |
| Power source | Solar Powered |
| Item firmness description | Soft |
| Brand | D-C-Fix |
|---|---|
| Colour | Multi |
| Coverage | 1m² |
| Design | Terrazzo |
| Effect | Stone effect |
| Finish | Matt |
| Design | Natural stone look |
| Suitability | All home areas |
| Safety | Slip-resistant |
| Warranty | 5-year wear |
| Compatibility | Underfloor heating |
| Brand | Spectra |
| Colour | Grey |
| Grading | Moderate Commercial |
| Edge Style | Micro Bevel |
| Construction | Rigid Core (SPC) |
| Underfloor Heating | Yes - Water Only |
| M² Per Pack | 1.8581m² |
| Brand | Essentials |
| Coverage Per Pack | 10 m² |
| Pack Size | 1 |
| Pieces in Pack/Case | 1 |
| Product Length | 10 m |
| Product Thickness | 3.5 mm |
| Product Type | Rubber Underlay |
| Product Width | 1 m |
| Brand | Essentials |
| Coverage Per Pack | 5.5 m² |
| Manufacturer Guarantee | 1 Year Guarantee |
| Pack Size | 1 |
| Pieces in Pack/Case | 1 |
| Product Length | 4.68 m |
| Product Thickness | 5 mm |
| Product Width | 1.18 m |
| Brand | Essentials |
| Coverage Per Pack | 10 m² |
| Manufacturer Guarantee | 1 Year Guarantee |
| Product Length | 7.3 m |
| Product Thickness | 12 mm |
| Product Type | Carpet Underlay |
| Product Width | 1.37 mm |