No products in the cart.
Shop and Save Big on Many Products Today
from £3.00
Don't miss this special opportunity today.
Showing 1–16 of 21 resultsSorted by latest
| Brand | ILOS |
| Connectivity technology | WIRELESS |
| Connector type | USB Type-C |
| Special feature | Long Battery Life, Magnetic Clip, Noise Reduction, Wireless |
| Brand | ILOS |
| Model name | ILOS Wireless Double Wireless Microphone |
| Connectivity technology | Wireless |
| Connector type | Lightning, USB Type-C |
| Brand | ILOS |
| Connectivity technology | Wireless |
| Connector type | USB Type-C |
| Special feature | Noise Reduction |
| Compatible devices | Smartphone |
| Colour | Black |
| Item weight | 3 Grams |
| Power source | Battery Powered |
| Number of batteries | 1 9V batteries required. |
| Connector type | Wireless |
| Special feature | Clip-On Mic, Noise Reduction, noise-cancelling lapel mic |
| Compatible devices | Smartphone |
| Colour | Black |
| Brand | ILOS |
| Model name | I55 |
| Connectivity technology | Bluetooth |
| Connector type | Wireless / USB |
| Special feature | Wireless |
| Compatible devices | Smartphone, Tablet |
| Colour | Black |
| Item weight | 30 Grams |
| Microphone form factor | Lavalier |
| Recommended uses for product | Streaming, Video Conference |
| Brand | ILOS |
| Model name | I55 |
| Connectivity technology | Bluetooth, USB |
| Connector type | Wireless |
| Special feature | Wireless |
| Compatible devices | Smartphone |
| Colour | Black |
| Included components | Carrying Case, Windscreen |
| Item weight | 30 Grams |
| Brand | ILOS |
| Model name | I55 |
| Connectivity technology | Bluetooth, USB-C |
| Connector type | TYPE - C & Lightning |
| Special feature | Wireless |
| Compatible devices | Smartphone |
| Colour | Black |
| Included components | Carrying Case, Windscreen, Adapter |
| Item weight | 3 Grams |
| Recommended uses for product | Streaming, Video Conference |
| Brand | ILOS |
| Model name | I55 |
| Connectivity technology | Bluetooth, USB-C |
| Connector type | Wireless |
| Special feature | Wireless |
| Compatible devices | Smartphone |
| Colour | Black |
| Included components | 1 battery |
| Item weight | 3 Grams |
| Brand | ILOS |
| Model name | I55 |
| Connectivity technology | Bluetooth, USB |
| Connector type | USB-C, Bluetooth |
| Special feature | Wireless |
| Compatible devices | Smartphone |
| Colour | Black |
| Item weight | 3 Grams |
| Microphone form factor | Lavalier |
| Weight | 46 g |
|---|---|
| Units | 4.00 count |
| Brand | Dental Aesthetics |
| Country of origin | China |
| Package dimensions | 12.1 x 8.2 x 2.2 centimetres |
|---|---|
| Package Weight | 0.03 Kilograms |
| Item dimensions L x W x H | 12.2 x 8.4 x 2 centimetres |
| Brand | Boka |
| Volume | 1 |
| Item model number | 867079000368 |
| Product Dimensions | 12.19 x 8.38 x 2.03 cm; 32 g |
| Units | 1.00 count |
|---|---|
| Brand | SONGQEE |
| Country of origin | China |
| Units | 3.00 count |
|---|---|
| Brand | Y-Kelin |
| Country of origin | China |
| Brand | Peak Essentials The Original TUNG Brush |
| Age range (description) | Adult |
| Special feature | Built-in Tongue Cleaner |
| Power source | Not Powered |
| Item firmness description | Hard |
| Units | 1 count |
|---|---|
| Country of origin | China |
| Brand | Dusjhet |
| Country of origin | China |
The 27.2 x 19 Inch Mobile Standing Desk is the perfect solution for a modern, ergonomic workspace. Adjustable in height with a gas spring system, this mobile laptop desk offers smooth height transitions for sitting or standing. It supports up to 55lbs, making it ideal for monitors, laptops, and other devices. The desk’s sturdy ABS construction ensures durability, while the easy-rolling wheels allow for effortless movement. Whether for home or office use, this versatile desk promotes better posture and productivity. Uncharged power mode means no electrical power is required, adding to its convenience and flexibility.















