No products in the cart.
Shop and Save Big on Many Products Today
from £3.00
Don't miss this special opportunity today.
Showing 1–16 of 31 resultsSorted by latest
| Brand | Marshall |
| Speaker maximum output power | 60 Watts |
| Frequency response | 45 Hz |
| Connectivity technology | Bluetooth |
| Brand | JBL |
| Speaker maximum output power | 70 Watts |
| Frequency response | 20 KHz |
| Connectivity technology | Wireless |
| Brand | Anker |
| Speaker maximum output power | 12 Watts |
| Frequency response | 70 Hz |
| Connectivity technology | Type C |
| Brand | soundcore |
| Speaker maximum output power | 140 Watts |
| Frequency response | 40 Hz |
| Connectivity technology | Bluetooth |
| Audio output mode | Stereo |
| Mounting type | Tabletop |
| Material | Durable plastic |
| Brand | soundcore |
| Speaker maximum output power | 16 Watts |
| Frequency response | 40 KHz |
| Connectivity technology | wired, wireless |
| Brand | soundcore |
| Speaker maximum output power | 5 Watts |
| Frequency response | 20 KHz |
| Connectivity technology | Bluetooth |
| Brand | Anker |
| Speaker maximum output power | 5 Watts |
| Connectivity technology | Bluetooth |
| Audio output mode | Stereo |
| Size | 99 x 83 x 91 mm |
| Weight | 196 g Actual size and weight may vary by manufacturing process. |
| Audio | 49.5 mm front-firing speaker, Lossless High Definition |
| Wi-Fi connectivity | Dual-band Wi-Fi supports 802.11a/b/g/n/ac (2.4 and 5 GHz) networks. Does not support connecting to ad-hoc (or peer-to-peer) Wi-Fi networks. |
| Smart home protocols | Wi-Fi, Bluetooth Low Energy Mesh |
| Brand | Oral-B |
| Age range (description) | Adult |
| Special feature | Oscillating-rotating |
| Power source | Built in battery |
| Item firmness description | soft, medium or hard |
| Colour | Blue |
| Material feature | Sustainable |
| Number of items | 1 |
| Toothbrush Head Shape | Round |
| Unit count | 1 count |
| Brand | COLGATE |
| Age range (description) | Adult |
| Special feature | Portable |
| Power source | Not Powered |
| Item firmness description | Medium |
| Brand | COLGATE |
| Age range (description) | Adult |
| Special feature | Portable |
| Power source | Not Powered |
| Item firmness description | Soft |
| Brand | Dr. Brown's |
| Age range (description) | Infant |
| Special feature | Soft Bristles |
| Power source | Manual |
| Item firmness description | Soft |
| Brand | Oral-B |
| Age range (description) | Adult |
| Special feature | Built in Tongue Scraper |
| Power source | Not Powered |
| Item firmness description | Medium |
| rand | COLGATE |
| Age range (description) | Adult |
| Special feature | Brushing Timer |
| Power source | Not Powered |
| Item firmness description | Soft |
| Brand | COLGATE |
| Age range (description) | Adult |
| Special feature | Built in Tongue Scraper |
| Power source | Not Powered |
| Item firmness description | Medium |
| Brand | Oral-B |
| Age range (description) | Adult |
| Special feature | VIBRATION BLISTER |
| Power source | Battery Powered |
| Item firmness description | Extra Soft |















