No products in the cart.
Shop and Save Big on Many Products Today
from £3.00
Don't miss this special opportunity today.
Showing 1–16 of 30 resultsSorted by latest
| Brand | Govee |
| Light type | LED |
| Special feature | Timer, Tunable White, Brightness Dimmable, Colour Changing, Group Control |
| Wattage | 9 watts |
| Bulb shape size | A19 |
| Colour | Multicolor |
| Brand | Kimimara |
| Indoor/Outdoor usage | Indoor |
| Special feature | RGB Hexagon Sync to Music |
| Light source type | LED |
| Power source | Corded Electric |
| Light colour | RGB |
| Theme | Music |
| Style | b. 8 Pack Light Panels |
| Material | Plastic |
| Finish type | Matte |
| Product dimensions | 6.5D x 6.5W x 15.2H centimetres |
| Item weight | 172.5 Grams |
| Lamp type | Night Light, Table Lamp |
| Shade colour | White |
| Base material | Aluminium |
| Cable length | 39.37 Inches |
| Item weight | 0.44 Kilograms |
| Lamp type | Mood Light |
| Shade material | Aluminium |
| Colour | Rgb |
| Brand | Mexllex |
| Indoor/Outdoor usage | Indoor |
| Special feature | Colour Changing |
| Light source type | LED |
| Power source | Corded Electric |
| Finish type | Painted |
| Base material | Plastic |
| Product dimensions | 15D x 32W x 15H millimetres |
| Item weight | 82 Grams |
| Lamp type | LED |
| Brand | Noralit |
| Colour | Rgb |
| Material | Metal |
| Style | Hexagon |
| Light fixture form | Wall |
| Colour | black |
| Brand | SISILILY |
| Material | Synthetic Fibre |
| Material feature | Reusable |
| Item form | Individual |
| Mounting type | Glue |
| Unit count | 1.0 count |
| Number of items | 120 |
| Manufacturer | SISILILY |
| Colour | Black |
| Brand | Mavphnee |
| Material | Faux Mink, Cotton |
| Item dimensions L x W x H | 15 x 10 x 1.3 centimetres |
| Material feature | Natural |
| Item form | Pair |
| Colour | Black |
| Brand | Newcally |
| Material | Faux Mink, Cotton |
| Material feature | Cruelty Free, Vegan |
| Item form | Pair |
| Mounting type | Glue |
| Unit count | 1 count |
| Number of items | 14 |
| Manufacturer | Newcally Beauty UK |
| UPC | 732376372664 |
| Colour | black |
| Brand | ALICE |
| Material | Faux Mink |
| Item dimensions L x W x H | 15 x 10 x 1 centimetres |
| Material feature | Vegan |
| Item form | Pair |
| Colour | Black |
| Brand | Keiby Citom |
| Material | Mink Fur |
| Material feature | Natural |
| Item form | Pair |
| Mounting type | Glue |
| Unit count | 20.00 count |
| Colour | 500-16D-0.07-D |
| Brand | WENDY LASHES |
| Material | Polybutylene Terephthalate Fibre |
| Material feature | Natural |
| Item form | Individual |
| Mounting type | Glue |
| Beam Angle | 36 ° |
| Brand | Philips |
| CALC - Light Bulb Technology | LED |
| Cap Fitting Type | GU10 |
| Colour Temperature Description | Warm White |
| Colour Temperature Value | 2700 K |
| Brand | Philips Hue |
| CALC - Light Bulb Technology | LED |
| Cap Fitting Type | ES |
| Colour Temperature Description | Warm White |
| Colour Temperature Value | 2700 K |
| Dimmable | Dimmable |
| Brand | Hive |
| Light Type | LED |
| Special Feature | Dimmable |
| Wattage | 9 watts |
| Incandescent Equivalent Wattage | 60 Watts |





![Greenic UV LED Black Light Strip – Upgrade UV Lamp USB 10W 1.5M Cable UV Light 1ft Purple Color Blacklight, 2 Pack [Energy Class A]](https://redsquirrelkit.co.uk/wp-content/uploads/2026/02/1-17-1-400x400.jpg)









