No products in the cart.
| Design | Natural stone look |
| Suitability | All home areas |
| Safety | Slip-resistant |
| Warranty | 5-year wear |
| Compatibility | Underfloor heating |
Don't miss this special opportunity today.
Showing 1–16 of 18 resultsSorted by latest
| Brand | VOSAREA |
| Colour | Black |
| Material | Alloy Steel, Acrylonitrile Butadiene Styrene |
| Item weight | 120 Grams |
| Manufacturer | VOSAREA |
| Colour | Black 104℉-140℉ |
| Material | Tempered Glass |
| Brand | GARMEE |
| Product dimensions | 12L x 12W x 1.3H centimetres |
| Power source | Corded Electric |
| Brand | mafiti |
| Colour | Black |
| Recommended uses for product | Kitchen/Food Weighing |
| Special feature | Detachable Spoon Head |
| Display type | LCD |
| Brand | ACCUWEIGHT |
| Colour | Black |
| Recommended uses for product | Food |
| Special feature | Portable, Lightweight, Tare Fun, Smart |
| Display type | LCD |
| Brand | Baylis & Harding |
| Item weight | 500 Grams |
| Item dimensions L x W x H | 7.5 x 7.5 x 18 centimetres |
| Scent | Vanilla |
| Age range (description) | All Ages |
| Brand | CAREX |
| Item weight | 5 Kilograms |
| Item dimensions L x W x H | 10 x 10 x 10 millimetres |
| Scent | Musk |
| Age range (description) | Youth |
| Brand | Method |
| Scent | Wild Rhubarb |
| Skin type | Dry |
| Item package quantity | 1 |
| Special feature | Scented, Antibacterial |
| Material feature | Antibacterial, Plant Based |
| Brand | CAREX |
| Scent | Love hearts |
| Age range (description) | Child |
| Skin type | All |
| Item package quantity | 6 |
| Brand | SANCTUARY |
| Scent | Jasmine, Vanilla, Aloe Vera, Chamomile |
| Age range (description) | Adult |
| Skin type | Dry |
| Item package quantity | 1 |
| Brand | Method |
| Item weight | 1093 Grams |
| Item dimensions L x W x H | 14.1 x 7 x 20.5 centimetres |
| Scent | Lavender |
| Age range (description) | Youth |
| Brand | Baylis & Harding |
| Item weight | 0.57 Kilograms |
| Item dimensions L x W x H | 7.7 x 7.7 x 18.7 centimetres |
| Scent | Lemongrass & Ginger |
| Age range (description) | any age |
| Brand | Palmolive |
| Item dimensions L x W x H | 29.8 x 19.6 x 15.6 centimetres |
| Scent | Honey |
| Age range (description) | Adult |
| Brand | D-C-Fix |
|---|---|
| Colour | Multi |
| Coverage | 1m² |
| Design | Terrazzo |
| Effect | Stone effect |
| Finish | Matt |
| Design | Natural stone look |
| Suitability | All home areas |
| Safety | Slip-resistant |
| Warranty | 5-year wear |
| Compatibility | Underfloor heating |
| Brand | Spectra |
| Colour | Grey |
| Grading | Moderate Commercial |
| Edge Style | Micro Bevel |
| Construction | Rigid Core (SPC) |
| Underfloor Heating | Yes - Water Only |
| M² Per Pack | 1.8581m² |
| Brand | Essentials |
| Coverage Per Pack | 10 m² |
| Pack Size | 1 |
| Pieces in Pack/Case | 1 |
| Product Length | 10 m |
| Product Thickness | 3.5 mm |
| Product Type | Rubber Underlay |
| Product Width | 1 m |