No products in the cart.
Shop and Save Big on Many Products Today
from £3.00
Don't miss this special opportunity today.
Showing all 12 resultsSorted by latest
| Brand | Marshall |
| Speaker maximum output power | 60 Watts |
| Frequency response | 45 Hz |
| Connectivity technology | Bluetooth |
| Brand | JBL |
| Speaker maximum output power | 70 Watts |
| Frequency response | 20 KHz |
| Connectivity technology | Wireless |
| Brand | Anker |
| Speaker maximum output power | 12 Watts |
| Frequency response | 70 Hz |
| Connectivity technology | Type C |
| Brand | soundcore |
| Speaker maximum output power | 140 Watts |
| Frequency response | 40 Hz |
| Connectivity technology | Bluetooth |
| Audio output mode | Stereo |
| Mounting type | Tabletop |
| Material | Durable plastic |
| Brand | soundcore |
| Speaker maximum output power | 16 Watts |
| Frequency response | 40 KHz |
| Connectivity technology | wired, wireless |
| Brand | soundcore |
| Speaker maximum output power | 5 Watts |
| Frequency response | 20 KHz |
| Connectivity technology | Bluetooth |
| Brand | Anker |
| Speaker maximum output power | 5 Watts |
| Connectivity technology | Bluetooth |
| Audio output mode | Stereo |
| Size | 99 x 83 x 91 mm |
| Weight | 196 g Actual size and weight may vary by manufacturing process. |
| Audio | 49.5 mm front-firing speaker, Lossless High Definition |
| Wi-Fi connectivity | Dual-band Wi-Fi supports 802.11a/b/g/n/ac (2.4 and 5 GHz) networks. Does not support connecting to ad-hoc (or peer-to-peer) Wi-Fi networks. |
| Smart home protocols | Wi-Fi, Bluetooth Low Energy Mesh |
| Nail Trimming | Safe, easy |
| For Baby and Adult | 3 age-coordinating heads |
| LED Light | Soft glow, quiet motor |
| Ease of Use | Speed and rotation control |
| Travel Case | Protective, portable |
| 5-in-1 Set | Complete Kit |
| Safe for Babies | High-Quality Materials |
| Easy to Use & Clean | Ergonomic & Cleanable |
| Portable Packaging | Lightweight & Travel-Ready |
| Ideal Baby Gift | Perfect for Gifting |
| Rechargeable | Built-in Battery |
| For Whole Family | 4 Baby Pads |
| Safe for Baby | 3500 RPM |
| Gentle Lighting | 360° LED Fog Light |
| Low Noise | <35dB Noise |
| Colour | Black |
| Brand | MYLEE |
| Material | Alloy Steel |
| Blade edge | Sharp |
| Blade material | Carbon Steel |
| Target audience | [PO] |
| Style | Professional |











