No products in the cart.
| Design | Natural stone look |
| Suitability | All home areas |
| Safety | Slip-resistant |
| Warranty | 5-year wear |
| Compatibility | Underfloor heating |
Don't miss this special opportunity today.
Showing all 15 resultsSorted by latest
| Brand | Blue Squid |
| Age range (description) | Kid |
| Colour | Blue |
| Theme | Animal |
| Cartoon character | Animals |
| Brand | abeec |
| Age range (description) | Kid |
| Colour | Multicolor |
| Theme | Christmas |
| Cartoon character | Heart |
| Brand | Klever Kits |
| Age range (description) | Kid |
| Colour | Multi-Colored |
| Theme | Star, Moon, Heart |
| Cartoon character | Heart |
| Brand | ONE TO FOUR |
| Age range (description) | Kid |
| Colour | Multicolor |
| Theme | Fashion |
| Cartoon character | Fashion |
| Brand | FunzBo |
| Age range (description) | Kid |
| Colour | yellow |
| Theme | Artistic Expression |
| Material | Plastic |
| Brand | Beitide |
| Colour | Pink |
| Sheet size | A5 |
| Pages | 120 Pages |
| Cover material | Paper |
| Style | Modern |
| Pattern | Heart |
| Unit count | 1.0 count |
| UPC | 755205586544 |
| Brand | Tateangnik |
| Age range (description) | Kid |
| Colour | Butterfly |
| Theme | Garden |
| Cartoon character | Butterfly,Heart |
| Brand | Coodoo |
| Age range (description) | Kid |
| Colour | Multicolor |
| Theme | Marble |
| Item dimensions L x W x H | 26.3 x 17.8 x 3.5 centimetres |
| Colour | multi |
| Brand | LEOBRO |
| Shape | Hexagonal and round |
| Number of pieces | 32 |
| Item form | Powder, Gel |
| Recommended uses for product | Hair Decoration, Body Makeup, Body Art, Crafts, Nail Arts, Arts |
| Brand | D-C-Fix |
|---|---|
| Colour | Multi |
| Coverage | 1m² |
| Design | Terrazzo |
| Effect | Stone effect |
| Finish | Matt |
| Design | Natural stone look |
| Suitability | All home areas |
| Safety | Slip-resistant |
| Warranty | 5-year wear |
| Compatibility | Underfloor heating |
| Brand | Spectra |
| Colour | Grey |
| Grading | Moderate Commercial |
| Edge Style | Micro Bevel |
| Construction | Rigid Core (SPC) |
| Underfloor Heating | Yes - Water Only |
| M² Per Pack | 1.8581m² |
| Brand | Essentials |
| Coverage Per Pack | 10 m² |
| Pack Size | 1 |
| Pieces in Pack/Case | 1 |
| Product Length | 10 m |
| Product Thickness | 3.5 mm |
| Product Type | Rubber Underlay |
| Product Width | 1 m |
| Brand | Essentials |
| Coverage Per Pack | 5.5 m² |
| Manufacturer Guarantee | 1 Year Guarantee |
| Pack Size | 1 |
| Pieces in Pack/Case | 1 |
| Product Length | 4.68 m |
| Product Thickness | 5 mm |
| Product Width | 1.18 m |
| Brand | Essentials |
| Coverage Per Pack | 10 m² |
| Manufacturer Guarantee | 1 Year Guarantee |
| Product Length | 7.3 m |
| Product Thickness | 12 mm |
| Product Type | Carpet Underlay |
| Product Width | 1.37 mm |