No products in the cart.
| Design | Natural stone look |
| Suitability | All home areas |
| Safety | Slip-resistant |
| Warranty | 5-year wear |
| Compatibility | Underfloor heating |
Don't miss this special opportunity today.
Showing 1–16 of 19 resultsSorted by latest
| Weight | 46 g |
|---|---|
| Units | 4.00 count |
| Brand | Dental Aesthetics |
| Country of origin | China |
| Package dimensions | 12.1 x 8.2 x 2.2 centimetres |
|---|---|
| Package Weight | 0.03 Kilograms |
| Item dimensions L x W x H | 12.2 x 8.4 x 2 centimetres |
| Brand | Boka |
| Volume | 1 |
| Item model number | 867079000368 |
| Product Dimensions | 12.19 x 8.38 x 2.03 cm; 32 g |
| Units | 1.00 count |
|---|---|
| Brand | SONGQEE |
| Country of origin | China |
| Units | 3.00 count |
|---|---|
| Brand | Y-Kelin |
| Country of origin | China |
| Brand | Peak Essentials The Original TUNG Brush |
| Age range (description) | Adult |
| Special feature | Built-in Tongue Cleaner |
| Power source | Not Powered |
| Item firmness description | Hard |
| Units | 1 count |
|---|---|
| Country of origin | China |
| Brand | Dusjhet |
| Country of origin | China |
| Brand | D-C-Fix |
|---|---|
| Colour | Multi |
| Coverage | 1m² |
| Design | Terrazzo |
| Effect | Stone effect |
| Finish | Matt |
| Design | Natural stone look |
| Suitability | All home areas |
| Safety | Slip-resistant |
| Warranty | 5-year wear |
| Compatibility | Underfloor heating |
| Brand | Spectra |
| Colour | Grey |
| Grading | Moderate Commercial |
| Edge Style | Micro Bevel |
| Construction | Rigid Core (SPC) |
| Underfloor Heating | Yes - Water Only |
| M² Per Pack | 1.8581m² |
| Brand | Essentials |
| Coverage Per Pack | 10 m² |
| Pack Size | 1 |
| Pieces in Pack/Case | 1 |
| Product Length | 10 m |
| Product Thickness | 3.5 mm |
| Product Type | Rubber Underlay |
| Product Width | 1 m |
| Brand | Essentials |
| Coverage Per Pack | 5.5 m² |
| Manufacturer Guarantee | 1 Year Guarantee |
| Pack Size | 1 |
| Pieces in Pack/Case | 1 |
| Product Length | 4.68 m |
| Product Thickness | 5 mm |
| Product Width | 1.18 m |
| Brand | Essentials |
| Coverage Per Pack | 10 m² |
| Manufacturer Guarantee | 1 Year Guarantee |
| Product Length | 7.3 m |
| Product Thickness | 12 mm |
| Product Type | Carpet Underlay |
| Product Width | 1.37 mm |
| Colour | 003 Dark |
| Brand | Rimmel |
| Finish type | Glossy |
| Coverage | 100 square feet |
| Item form | Powder |
| Product benefits | Radiant |
| Skin tone | All |
| Brand | Barry M |
| Item form | Powder |
| Colour | Yellow |
| Finish type | Matte |
| Skin type | All |
| Coverage | Light |
| Product benefits | Smoothing |
| Model name | Barry M Cosmetics Smooth Loose Setting Powder |
| Number of items | 1 |
| Shelf life | 3 Years |
| Bristle Material | Synthetic |
| Brand | LAURA GELLER NEW YORK |
| Recommended Uses For Product | Face Makeup |
| Color | Retractable Angled Kabuki Brush |
| Material | Wood |
| Brand | Makeup Revolution |
| Item Form | Powder |
| Color | Translucent |
| Finish Type | Matte, Natural |
| Skin Type | All |