No products in the cart.
| Design | Natural stone look |
| Suitability | All home areas |
| Safety | Slip-resistant |
| Warranty | 5-year wear |
| Compatibility | Underfloor heating |
Don't miss this special opportunity today.
Showing 1–16 of 17 resultsSorted by latest
| Brand | YKL |
| Dental floss type | Dental Floss |
| Item form | Stick |
| Flavour | Mint |
| Special feature | Eco-Friendly, Sustainable |
| Material | Charcoal, Corn-starch |
| Age range (description) | Kid |
| Brand | Oral-B |
| Dental floss type | Dental Floss |
| Item form | String |
| Flavour | Unflavoured |
| Special feature | Unwaxed |
| Material | Nylon |
| Age range (description) | Adult |
| Included components | Floss Dispenser |
| Unit count | 300 meter |
| Number of items | 6 |
| Brand | DenTek |
| Dental floss type | Dental Floss |
| Item form | Stick |
| Flavour | Mint |
| Special feature | Fla, Shred Resistant, Wax Coating |
| Material | Plastic |
| Age range (description) | Adult |
| Brand | Procter & Gamble |
| Dental floss type | Dental Floss |
| Item form | String |
| Flavour | Unflavoured |
| Special feature | Shred Resistant |
| Material | linen |
| Age range (description) | Adult |
| Brand | Oral-B |
| Dental floss type | Dental Floss |
| Item form | String |
| Flavour | Mint |
| Special feature | Flavored |
| Material | Polyethylene (PE) |
| Age range (description) | Adult |
| Brand | GUM |
| Dental floss type | Dental Floss |
| Item form | String |
| Flavour | Mint |
| Special feature | Dental Tape |
| Material | Silk |
| Age range (description) | Adult |
| Brand | BIOMED |
| Flavour | Mint & Yuzu |
| Age range (description) | Adult |
| Item form | thread |
| Material Type Free | Animal-derived materials |
| Brand | CLCARE |
| Dental floss type | Dental Pick |
| Item form | Stick |
| Flavour | Unflavoured |
| Special feature | Biodegradable |
| Material | Plastic Free |
| Brand | Cupinyo |
| Dental floss type | Dental Floss |
| Item form | Stick |
| Flavour | Unflavoured |
| Special feature | Biodegradable|Disposable |
| Material | Polymer |
| Brand | Plackers |
| Dental floss type | Flosser |
| Item form | Stick |
| Flavour | Mint |
| Special feature | Not-Applicable |
| Material | Plastic |
| Brand | D-C-Fix |
|---|---|
| Colour | Multi |
| Coverage | 1m² |
| Design | Terrazzo |
| Effect | Stone effect |
| Finish | Matt |
| Design | Natural stone look |
| Suitability | All home areas |
| Safety | Slip-resistant |
| Warranty | 5-year wear |
| Compatibility | Underfloor heating |
| Brand | Spectra |
| Colour | Grey |
| Grading | Moderate Commercial |
| Edge Style | Micro Bevel |
| Construction | Rigid Core (SPC) |
| Underfloor Heating | Yes - Water Only |
| M² Per Pack | 1.8581m² |
| Brand | Essentials |
| Coverage Per Pack | 10 m² |
| Pack Size | 1 |
| Pieces in Pack/Case | 1 |
| Product Length | 10 m |
| Product Thickness | 3.5 mm |
| Product Type | Rubber Underlay |
| Product Width | 1 m |
| Brand | Essentials |
| Coverage Per Pack | 5.5 m² |
| Manufacturer Guarantee | 1 Year Guarantee |
| Pack Size | 1 |
| Pieces in Pack/Case | 1 |
| Product Length | 4.68 m |
| Product Thickness | 5 mm |
| Product Width | 1.18 m |
| Brand | Essentials |
| Coverage Per Pack | 10 m² |
| Manufacturer Guarantee | 1 Year Guarantee |
| Product Length | 7.3 m |
| Product Thickness | 12 mm |
| Product Type | Carpet Underlay |
| Product Width | 1.37 mm |