No products in the cart.
| Design | Natural stone look |
| Suitability | All home areas |
| Safety | Slip-resistant |
| Warranty | 5-year wear |
| Compatibility | Underfloor heating |
Don't miss this special opportunity today.
Showing 1–16 of 32 resultsSorted by latest
| Brand | SISU |
| Material | Plastic |
| Colour | Snow White |
| Sport | Sports Technology |
| Model name | Aero 1.6 |
| Item dimensions L x W x H | 16.5 x 11.4 x 2.5 centimetres |
| Brand | COLGATE |
| Flavour | Cool Mint,Mint |
| Age range (description) | Adult |
| Item form | Liquid |
| Material Type Free | Alcohol |
| Brand | Listerine |
| Product benefits | Plaque removal, antiseptic properties, and fresh breath maintenance for healthy gums |
| Liquid volume | 3000 Millilitres |
| Flavour | Cool Mint |
| Age range (description) | Adult |
| Brand | COLGATE |
| Product benefits | Strengthens enamel, prevents tooth decay, and freshens breath with alcohol-free fluoride formula |
| Liquid volume | 400 Millilitres |
| Brand | Listerine |
| Product benefits | Bad Breath Relief |
| Liquid volume | 500 Millilitres |
| Flavour | Mint |
| Age range (description) | Adult |
| Brand | COLGATE |
| Product benefits | Plaque,Bad Breath |
| Liquid volume | 1000 Millilitres |
| Flavour | Cool Mint |
| Age range (description) | Adult |
| Brand | CORSODYL |
| Product benefits | Refreshing Flavor, Germ Protection, Whitening, Bad Breath Treatment, Cleansing |
| Liquid volume | 500 Millilitres |
| Flavour | Mint |
| Age range (description) | Adult |
| Brand | COLGATE |
| Product benefits | Fresh,Whitening |
| Liquid volume | 16.9 Fluid Ounces |
| Flavour | Freshmint |
| Age range (description) | Adult |
| Brand | Dentyl |
| Product benefits | Plaque Removal, Cavity Protection, Stain Removal, Cleansing |
| Liquid volume | 16.9 Fluid Ounces |
| Flavour | Fresh Clove |
| Brand | Ecolab |
| Product benefits | Antiseptic |
| Liquid volume | 10.14 Fluid Ounces |
| Flavour | Original |
| Age range (description) | Adult |
| Brand | Aquafresh |
| Product benefits | Antibacterial |
| Liquid volume | 10.14 Fluid Ounces |
| Flavour | Fruity |
| Age range (description) | Kid |
| Brand | D-C-Fix |
|---|---|
| Colour | Multi |
| Coverage | 1m² |
| Design | Terrazzo |
| Effect | Stone effect |
| Finish | Matt |
| Design | Natural stone look |
| Suitability | All home areas |
| Safety | Slip-resistant |
| Warranty | 5-year wear |
| Compatibility | Underfloor heating |
| Brand | Spectra |
| Colour | Grey |
| Grading | Moderate Commercial |
| Edge Style | Micro Bevel |
| Construction | Rigid Core (SPC) |
| Underfloor Heating | Yes - Water Only |
| M² Per Pack | 1.8581m² |
| Brand | Essentials |
| Coverage Per Pack | 10 m² |
| Pack Size | 1 |
| Pieces in Pack/Case | 1 |
| Product Length | 10 m |
| Product Thickness | 3.5 mm |
| Product Type | Rubber Underlay |
| Product Width | 1 m |