No products in the cart.
| Design | Natural stone look |
| Suitability | All home areas |
| Safety | Slip-resistant |
| Warranty | 5-year wear |
| Compatibility | Underfloor heating |
Don't miss this special opportunity today.
Showing all 12 resultsSorted by latest
| Brand | Johnson`s Baby |
| Item form | Liquid |
| Hair type | Baby |
| Scent | Gentle |
| Age range (description) | Baby |
| Brand | Johnson's Baby |
| Item form | Spray |
| Hair type | Dull |
| Scent | Soft |
| Age range (description) | Baby |
| Brand | Baby Dove |
| Item weight | 1470 Grams |
| Item dimensions L x W x H | 28 x 10 x 16 centimetres |
| Scent | Fragrance free |
| Age range (description) | Baby |
| Brand | Simple |
| Scent | Fresh |
| Age range (description) | Child |
| Skin type | All |
| Item package quantity | 6 |
| Brand | Cetaphil |
| Item weight | 1.09 kg |
| Scent | Fresh |
| Age range (description) | Baby |
| Item package quantity | 4 |
| Brand | Mama Bear |
| Item form | Gel |
| Hair type | Dry |
| Scent | Apple |
| Age range (description) | Baby |
| Brand | D-C-Fix |
|---|---|
| Colour | Multi |
| Coverage | 1m² |
| Design | Terrazzo |
| Effect | Stone effect |
| Finish | Matt |
| Design | Natural stone look |
| Suitability | All home areas |
| Safety | Slip-resistant |
| Warranty | 5-year wear |
| Compatibility | Underfloor heating |
| Brand | Spectra |
| Colour | Grey |
| Grading | Moderate Commercial |
| Edge Style | Micro Bevel |
| Construction | Rigid Core (SPC) |
| Underfloor Heating | Yes - Water Only |
| M² Per Pack | 1.8581m² |
| Brand | Essentials |
| Coverage Per Pack | 10 m² |
| Pack Size | 1 |
| Pieces in Pack/Case | 1 |
| Product Length | 10 m |
| Product Thickness | 3.5 mm |
| Product Type | Rubber Underlay |
| Product Width | 1 m |
| Brand | Essentials |
| Coverage Per Pack | 5.5 m² |
| Manufacturer Guarantee | 1 Year Guarantee |
| Pack Size | 1 |
| Pieces in Pack/Case | 1 |
| Product Length | 4.68 m |
| Product Thickness | 5 mm |
| Product Width | 1.18 m |
| Brand | Essentials |
| Coverage Per Pack | 10 m² |
| Manufacturer Guarantee | 1 Year Guarantee |
| Product Length | 7.3 m |
| Product Thickness | 12 mm |
| Product Type | Carpet Underlay |
| Product Width | 1.37 mm |