No products in the cart.
| Design | Natural stone look |
| Suitability | All home areas |
| Safety | Slip-resistant |
| Warranty | 5-year wear |
| Compatibility | Underfloor heating |
Don't miss this special opportunity today.
Showing 1–16 of 17 resultsSorted by latest
| Brand | Childs Farm |
| Scent | Lavender |
| Item form | Lotion |
| Material feature | Dairy Free |
| Number of items | 1 |
| Model Number | 4010C |
|---|---|
| Product Dimensions | 44.2 x 22.5 x 5 cm; 1.02 kg |
| Item model number | 4010C |
| Target gender | Unisex |
| Batteries required | No |
| Dishwasher safe | No |
| Brand | Nala's Baby |
| Item dimensions L x W x H | 25.5 x 19.5 x 8 centimetres |
| Age range (description) | Newborn |
| Skin type | Sensitive |
| Number of items | 3 |
| Brand | QV |
| Item dimensions L x W x H | 8.5 x 8.5 x 18.5 centimetres |
| Special feature | Hypoallergenic |
| Active ingredients | Dimethicone |
| Skin type | All |
| Number of items | 1 |
| Item form | Cream |
| Unit count | 500.0 gram |
| Brand | ISBEAUSOLS |
| Skin type | All |
| Number of items | 1 |
| Item form | Cream |
| Unit count | 50.0 gram |
| Item form | Lotion |
| Scent | Custom Blend of Essential Oils |
| Brand | My Expert Midwife |
| Product benefits | Soothing |
| Skin type | Clear |
| Brand | SEBAMED |
| Item volume | 200 Millilitres |
| Item dimensions L x W x H | 46 x 78 x 168 millimetres |
| Age range (description) | Baby |
| Special feature | Travel Size |
| Active ingredients | allantoin |
| Brand | DR. NATURAL |
| Item volume | 16 Fluid Ounces |
| Item dimensions L x W x H | 6.6 x 6.6 x 22.1 centimetres |
| Age range (description) | Baby |
| Special feature | Nouri, Strengthens, Moisturizing |
| Active ingredients | Almond oil |
| Skin type | All |
| Brand | Johnson's Baby |
| Item volume | 500 Millilitres |
| Age range (description) | Baby |
| Special feature | Hypoallergenic |
| Active ingredients | coconut oil |
| Skin type | Sensitive |
| Brand | Weleda |
| Item Volume | 50 Milliliters |
| Item dimensions L x W x H | 1.3 x 5.12 x 1.3 inches |
| Age Range (Description) | Infant |
| Skin Type | Sensitive |
| Brand | Kokomo Studio Ltd |
| Item volume | 250 Millilitres |
| Item dimensions L x W x H | 10 x 3.5 x 14.3 centimetres |
| Age range (description) | Newborn |
| Special feature | Paediatrician Approved |
| Brand | D-C-Fix |
|---|---|
| Colour | Multi |
| Coverage | 1m² |
| Design | Terrazzo |
| Effect | Stone effect |
| Finish | Matt |
| Design | Natural stone look |
| Suitability | All home areas |
| Safety | Slip-resistant |
| Warranty | 5-year wear |
| Compatibility | Underfloor heating |
| Brand | Spectra |
| Colour | Grey |
| Grading | Moderate Commercial |
| Edge Style | Micro Bevel |
| Construction | Rigid Core (SPC) |
| Underfloor Heating | Yes - Water Only |
| M² Per Pack | 1.8581m² |
| Brand | Essentials |
| Coverage Per Pack | 10 m² |
| Pack Size | 1 |
| Pieces in Pack/Case | 1 |
| Product Length | 10 m |
| Product Thickness | 3.5 mm |
| Product Type | Rubber Underlay |
| Product Width | 1 m |
| Brand | Essentials |
| Coverage Per Pack | 5.5 m² |
| Manufacturer Guarantee | 1 Year Guarantee |
| Pack Size | 1 |
| Pieces in Pack/Case | 1 |
| Product Length | 4.68 m |
| Product Thickness | 5 mm |
| Product Width | 1.18 m |