No products in the cart.
| Design | Natural stone look |
| Suitability | All home areas |
| Safety | Slip-resistant |
| Warranty | 5-year wear |
| Compatibility | Underfloor heating |
Don't miss this special opportunity today.
Showing 1–16 of 31 resultsSorted by latest
| Brand | Astonish |
| Item form | Liquid |
| Scent | Lemon |
| Specific uses for product | Countertop |
| Material feature | Eco-Friendly, Vegan |
| Item volume | 750 Millilitres |
| Brand | LUCKKY |
| Item form | Foam |
| Item volume | 60 Millilitres |
| Unit count | 1.0 millilitre |
| Surface recommendation | Stone |
| Special feature | No Rinse |
| Brand | FLASH |
| Item form | Aerosol |
| Scent | Lemon |
| Specific uses for product | Kitchen Cleaning |
| Material feature | Herbal |
| Item volume | 500 Millilitres |
| Unit count | 500.0 millilitre |
| Surface recommendation | Metal |
| Special feature | Plant-based, Streak Free |
| Number of items | 1 |
| Brand | ALKIMI |
| Item form | Liquid |
| Scent | Grapefruit |
| Specific uses for product | Cooktop, Countertop |
| Material feature | Natural |
| Item volume | 1500 Millilitres |
| Brand | Astonish |
| Item form | Grease |
| Scent | Lemon |
| Specific uses for product | Dish Set |
| Material feature | Cruelty Free, Vegan |
| Item volume | 750 Millilitres |
| Brand | Mr Muscle |
| Item form | Liquid |
| Scent | Fresh |
| Material feature | Eco-Friendly |
| Item volume | 750 Millilitres |
| Brand | Dettol |
| Item form | Spray |
| Scent | Unscented |
| Specific uses for product | Cooktop |
| Material feature | Antibacterial |
| Item volume | 1 Litres |
| Brand | FLASH |
| Item form | Spray Quick |
| Scent | Apple |
| Specific uses for product | Towel |
| Material feature | Long lasting |
| Brand | Mr Muscle |
| Item form | Liquid |
| Scent | Citrus |
| Specific uses for product | Cooker Tops, Sink and Tiles, Work Surfaces |
| Material feature | Antibacterial |
| Brand | Ecozone |
| Item form | Spray |
| Scent | Fresh |
| Specific uses for product | Sink, Stove |
| Material feature | Biodegradable, Natural, Plant Based |
| Item volume | 500 Millilitres |
| Brand | Method |
| Item form | Spray |
| Scent | Citrus |
| Specific uses for product | Kitchen Cleaning |
| Material feature | Plant Based |
| Item volume | 354 Millilitres |
| Brand | Elbow Grease |
| Item form | Spray |
| Scent | Lemon |
| Material feature | Biodegradable |
| Item volume | 1000 Millilitres |
| Unit count | 1000.0 millilitre |
| Brand | D-C-Fix |
|---|---|
| Colour | Multi |
| Coverage | 1m² |
| Design | Terrazzo |
| Effect | Stone effect |
| Finish | Matt |
| Design | Natural stone look |
| Suitability | All home areas |
| Safety | Slip-resistant |
| Warranty | 5-year wear |
| Compatibility | Underfloor heating |
| Brand | Spectra |
| Colour | Grey |
| Grading | Moderate Commercial |
| Edge Style | Micro Bevel |
| Construction | Rigid Core (SPC) |
| Underfloor Heating | Yes - Water Only |
| M² Per Pack | 1.8581m² |
| Brand | Essentials |
| Coverage Per Pack | 10 m² |
| Pack Size | 1 |
| Pieces in Pack/Case | 1 |
| Product Length | 10 m |
| Product Thickness | 3.5 mm |
| Product Type | Rubber Underlay |
| Product Width | 1 m |