No products in the cart.
| Design | Natural stone look |
| Suitability | All home areas |
| Safety | Slip-resistant |
| Warranty | 5-year wear |
| Compatibility | Underfloor heating |
Don't miss this special opportunity today.
Showing 1–16 of 26 resultsSorted by latest
| Colour | Lash Goals Duo Gift Set |
| Brand | L'Oreal Paris |
| Finish type | Natural |
| Item form | Liquid |
| Colour | Black |
| Product benefits | Volumizing |
| Special feature | Not Tested On Animals |
| Brand | Technic |
| Item form | Liquid |
| Specialty | Cruelty-Free |
| Number of items | 1 |
| Unit count | 1.00 count |
| Item volume | 12 Millilitres |
| Package information | Tube |
| Colour | Very Black |
| Special feature | 360° Wimpern-Fächer und spiralförmige Bürste |
| Brand | Maybelline |
| Item form | Liquid |
| Specialty | 360° eyelash fan and spiral brush |
| Colour | Black,Rose |
| Product benefits | Lengthening |
| Special feature | Waterproof, Water Resistant |
| Brand | KissMe |
| Item form | tube |
| Specialty | Whole |
| Number of items | 1 |
| Unit count | 6.00 gram |
| Package information | Bottle |
| Skin type | Sensitive |
| Brand | D-C-Fix |
|---|---|
| Colour | Multi |
| Coverage | 1m² |
| Design | Terrazzo |
| Effect | Stone effect |
| Finish | Matt |
| Design | Natural stone look |
| Suitability | All home areas |
| Safety | Slip-resistant |
| Warranty | 5-year wear |
| Compatibility | Underfloor heating |
| Brand | Spectra |
| Colour | Grey |
| Grading | Moderate Commercial |
| Edge Style | Micro Bevel |
| Construction | Rigid Core (SPC) |
| Underfloor Heating | Yes - Water Only |
| M² Per Pack | 1.8581m² |
| Brand | Essentials |
| Coverage Per Pack | 10 m² |
| Pack Size | 1 |
| Pieces in Pack/Case | 1 |
| Product Length | 10 m |
| Product Thickness | 3.5 mm |
| Product Type | Rubber Underlay |
| Product Width | 1 m |
| Brand | Essentials |
| Coverage Per Pack | 5.5 m² |
| Manufacturer Guarantee | 1 Year Guarantee |
| Pack Size | 1 |
| Pieces in Pack/Case | 1 |
| Product Length | 4.68 m |
| Product Thickness | 5 mm |
| Product Width | 1.18 m |
| Brand | Essentials |
| Coverage Per Pack | 10 m² |
| Manufacturer Guarantee | 1 Year Guarantee |
| Product Length | 7.3 m |
| Product Thickness | 12 mm |
| Product Type | Carpet Underlay |
| Product Width | 1.37 mm |
| Item Form | Powder |
| Color | MF06 |
| Skin Type | Oily, Combination, Sensitive, Dry, Normal |
| Finish Type | Matte |
| Recommended Uses For Product | Indoor/Outdoor |
| Brand | L'Oreal Paris |
| Item form | Pressed |
| Colour | C3 |
| Finish type | Matte |
| Skin type | All |
| Coverage | Light |
| Product benefits | Provides buildable coverage |
| Item form | Powder |
| Colour | Multi |
| Skin type | All |
| Finish type | Radiant |
| Recommended uses for product | Cover, coverage, make-up |
| Item Form | Cream |
| Skin Type | All |
| Finish Type | Matte |
| Recommended Uses For Product | Foundation |
| Package Information | Tube |
| Item form | Liquid |
| Colour | 200 Soft Beige |
| Skin type | All |
| Finish type | Natural |
| Recommended uses for product | skin |
| Material Type Free | cruelty free |
| Item form | Lotion |
| Colour | IVORY 100 |
| Skin type | Combination |
| Finish type | Radiant |
| Recommended uses for product | Foundation |
| Material Type Free | Silicone Free |