No products in the cart.
| Design | Natural stone look |
| Suitability | All home areas |
| Safety | Slip-resistant |
| Warranty | 5-year wear |
| Compatibility | Underfloor heating |
Don't miss this special opportunity today.
Showing 1–16 of 29 resultsSorted by latest
| Brand | Lily England |
| Colour | Rose Gold |
| Wattage | 800 watts |
| Power source | Corded Electric |
| Special feature | Ionic Technology, Lightweight, 360 Degree Swivel Cord, Adjustable, Ergonomic Handle |
| Brand | Sofmild |
| Colour | Pink |
| Shape | Oblong |
| Bristle material | Nylon |
| Handle material | Beech Wood |
| Brand | AIMIKE |
| Colour | Green |
| Shape | Oblong |
| Bristle material | Silicone |
| Special feature | Waterproof |
| Unit count | 1.00 count |
| Item weight | 70 Grams |
| Material | Silicone |
| Manufacturer | AIMIKE |
| Brand | LORSEX |
| Colour | Purple |
| Shape | Rectangular |
| Bristle material | Nylon |
| Handle material | Plastic |
| Brand | D-C-Fix |
|---|---|
| Colour | Multi |
| Coverage | 1m² |
| Design | Terrazzo |
| Effect | Stone effect |
| Finish | Matt |
| Design | Natural stone look |
| Suitability | All home areas |
| Safety | Slip-resistant |
| Warranty | 5-year wear |
| Compatibility | Underfloor heating |
| Brand | Spectra |
| Colour | Grey |
| Grading | Moderate Commercial |
| Edge Style | Micro Bevel |
| Construction | Rigid Core (SPC) |
| Underfloor Heating | Yes - Water Only |
| M² Per Pack | 1.8581m² |
| Brand | Essentials |
| Coverage Per Pack | 10 m² |
| Pack Size | 1 |
| Pieces in Pack/Case | 1 |
| Product Length | 10 m |
| Product Thickness | 3.5 mm |
| Product Type | Rubber Underlay |
| Product Width | 1 m |
| Brand | Essentials |
| Coverage Per Pack | 5.5 m² |
| Manufacturer Guarantee | 1 Year Guarantee |
| Pack Size | 1 |
| Pieces in Pack/Case | 1 |
| Product Length | 4.68 m |
| Product Thickness | 5 mm |
| Product Width | 1.18 m |
| Brand | Essentials |
| Coverage Per Pack | 10 m² |
| Manufacturer Guarantee | 1 Year Guarantee |
| Product Length | 7.3 m |
| Product Thickness | 12 mm |
| Product Type | Carpet Underlay |
| Product Width | 1.37 mm |
| Brand | FUEL10K |
| Flavour | Chocolate |
| Age range (description) | Adult |
| Item form | Crunchy |
| Specialty | Vegetarian |
| Unit count | 2400.0 gram |
| Brand | Amisa |
| Age Range (Description) | Adult |
| Item Form | Flaked |
| Specialty | Organic |
| Brand | Nestlé |
| Flavour | Honey,Original |
| Allergen information | Contains: Tree Nuts |
| Item weight | 210 Grams |
| Item form | Box |
| Brand | Kellogg's |
| Flavour | CORN |
| Age range (description) | Adult |
| Item form | Flaked |
| Specialty | HalalKosherSuitable for Vegetarians |
| Unit count | 1000.0 gram |
| Brand | Alpen |
| Flavor | Oat |
| Age Range (Description) | Adult |
| Item Form | Flaked |
| Unit Count | 38.8014 Ounce |
| Brand | Nestle |
| Flavor | chocolate |
| Age Range (Description) | Child |
| Item Form | Flaked |
| Specialty | Whole Grain |