No products in the cart.
| Design | Natural stone look |
| Suitability | All home areas |
| Safety | Slip-resistant |
| Warranty | 5-year wear |
| Compatibility | Underfloor heating |
Don't miss this special opportunity today.
Showing 1–16 of 37 resultsSorted by latest
| Brand | D-C-Fix |
|---|---|
| Colour | Multi |
| Coverage | 1m² |
| Design | Terrazzo |
| Effect | Stone effect |
| Finish | Matt |
| Design | Natural stone look |
| Suitability | All home areas |
| Safety | Slip-resistant |
| Warranty | 5-year wear |
| Compatibility | Underfloor heating |
| Brand | Spectra |
| Colour | Grey |
| Grading | Moderate Commercial |
| Edge Style | Micro Bevel |
| Construction | Rigid Core (SPC) |
| Underfloor Heating | Yes - Water Only |
| M² Per Pack | 1.8581m² |
| Brand | Essentials |
| Coverage Per Pack | 10 m² |
| Pack Size | 1 |
| Pieces in Pack/Case | 1 |
| Product Length | 10 m |
| Product Thickness | 3.5 mm |
| Product Type | Rubber Underlay |
| Product Width | 1 m |
| Brand | Essentials |
| Coverage Per Pack | 5.5 m² |
| Manufacturer Guarantee | 1 Year Guarantee |
| Pack Size | 1 |
| Pieces in Pack/Case | 1 |
| Product Length | 4.68 m |
| Product Thickness | 5 mm |
| Product Width | 1.18 m |
| Brand | Essentials |
| Coverage Per Pack | 10 m² |
| Manufacturer Guarantee | 1 Year Guarantee |
| Product Length | 7.3 m |
| Product Thickness | 12 mm |
| Product Type | Carpet Underlay |
| Product Width | 1.37 mm |
| Key Ingredient | Hyaluronic Acid (locks in moisture) |
| Benefits | Hydrates, energises, smooths, and renews skin |
| Skin Type | All, especially dry |
| Technology | Hyaluronic Gel Matrix, Continuous Release |
| Volume | Cleanser: 200ml, Moisturiser: 50ml, Booster: 30ml |
| Ingredients | Green tea extract, natural, cruelty-free |
| Skin Type | All skin types |
| Set Includes | Cleanser, Eye Cream, Serum, Face Cream, Masks |
| Benefits | Hydrates, balances oil, removes blackheads |
| Use | Cleansing, moisturizing, brightening |
| Gift | Luxury box, ideal for women, teens |
| Brand | Mercham |
| Quality | Professional, customer support available |
| Item form | Variety |
| Scent | 4pcs |
| Brand | LAIKOU |
| Product benefits | Smoothing, Moisturizing, Even-Toning, Cleansing |
| Skin type | All |
| Item form | Gel |
| Scent | 7PCS |
| Brand | OKAQEE |
| Product benefits | Brightening,Cleansing,Hydrating,Moisturizing,Nourishing,Soothing |
| Skin type | Dry |
| Item Form | Cream |
| Scent | Unscented |
| Brand | PIWINE |
| Product Benefits | Hydrating, Firming, Nourishing, Soothing, Moisturizing |
| Skin Type | All |
| Product Name | Gentlemen’s Gift Box |
| Aftershave Balm | Soothes, hydrates, protects skin |
| Moisturising Serum | Deep hydration, reduces fine lines |
| Hand Cream Bar | Non-sticky, long-lasting nourishment |
| Key Benefits | Natural, hydrating, nourishing |
| Ideal For | Birthdays, holidays, special occasions |
| Item form | Variety |
| Brand | ASMAYSA |
| Product benefits | Moisturizing |
| Skin type | All |
| Item weight | 15 Grams |
| Manufacturer | Clinique |
|---|---|
| Package dimensions | 11.2 x 10.6 x 4.7 centimetres |
| Package Weight | 0.15 Kilograms |
| Item dimensions L x W x H | 50 x 50 x 28 centimetres |
| Brand | Clinique |
| Colour | none |
| Format | Lotion |
| Volume | 50 Millilitres |
| Scent | Almond |
| One Required | Lights fire easily |
| Odourless | No smell |
| Easy to Light | Quick ignition |
| Long Burn | Lasts longer |
| Clean & Convenient | Simple to use |
| Blades | Carbon steel, Chrome |
| Body | Aluminium, Lightweight |
| Grip | Bi-material, Micro hex |
| Tip | Micro-tip, Accurate |
| Design | Compact, Lightweight |