No products in the cart.
| Design | Natural stone look |
| Suitability | All home areas |
| Safety | Slip-resistant |
| Warranty | 5-year wear |
| Compatibility | Underfloor heating |
Don't miss this special opportunity today.
Showing 1–16 of 22 resultsSorted by latest
| Brand | Versed Skin |
| Item volume | 1.5 Fluid Ounces |
| Item dimensions L x W x H | 6.5 x 6.5 x 4.4 centimetres |
| Age range (description) | Adult |
| Brand | ROSVANEE |
| Item volume | 50 Millilitres |
| Item dimensions L x W x H | 7.5 x 6 x 6 centimetres |
| Age range (description) | Adult |
| Special feature | anti-aging |
| Brand | COSRX |
| Item volume | 100 Millilitres |
| Item dimensions L x W x H | 7 x 7 x 4.4 centimetres |
| Age range (description) | Adult |
| Special feature | Hypoallergenic |
| Brand | REN Clean Skincare |
| Item volume | 50 Millilitres |
| Item dimensions L x W x H | 10 x 5 x 1.3 centimetres |
| Age range (description) | Adult |
| Special feature | Moisturising |
| Brand | Whind |
| Item volume | 1.7 Fluid Ounces |
| Item dimensions L x W x H | 6 x 7 x 6.5 centimetres |
| Age range (description) | Adult |
| Special feature | Lightweight |
| Brand | Elegance & You |
| Item volume | 50 Millilitres |
| Age range (description) | Adult |
| Special feature | Travel Size, Anti-Ageing |
| Active ingredients | Hyaluronic Acid, Retinol |
| Brand | Dr.Althea |
| Item volume | 1.7 Fluid Ounces |
| Item dimensions L x W x H | 45 x 30 x 150 millimetres |
| Age range (description) | Adult |
| Special feature | Anti Aging |
| Brand | Neutrogena |
| Item volume | 50 Millilitres |
| Item dimensions L x W x H | 28 x 57 x 142 millimetres |
| Age range (description) | Adult |
| Special feature | hydration |
| Brand | Simple |
| Item volume | 50 Millilitres |
| Age range (description) | Adult |
| Special feature | Non Comedogenic Moistur, Hypoallergenic |
| Active ingredients | Ceramide |
| Skin type | All |
| Brand | D-C-Fix |
|---|---|
| Colour | Multi |
| Coverage | 1m² |
| Design | Terrazzo |
| Effect | Stone effect |
| Finish | Matt |
| Design | Natural stone look |
| Suitability | All home areas |
| Safety | Slip-resistant |
| Warranty | 5-year wear |
| Compatibility | Underfloor heating |
| Brand | Spectra |
| Colour | Grey |
| Grading | Moderate Commercial |
| Edge Style | Micro Bevel |
| Construction | Rigid Core (SPC) |
| Underfloor Heating | Yes - Water Only |
| M² Per Pack | 1.8581m² |
| Brand | Essentials |
| Coverage Per Pack | 10 m² |
| Pack Size | 1 |
| Pieces in Pack/Case | 1 |
| Product Length | 10 m |
| Product Thickness | 3.5 mm |
| Product Type | Rubber Underlay |
| Product Width | 1 m |
| Brand | Essentials |
| Coverage Per Pack | 5.5 m² |
| Manufacturer Guarantee | 1 Year Guarantee |
| Pack Size | 1 |
| Pieces in Pack/Case | 1 |
| Product Length | 4.68 m |
| Product Thickness | 5 mm |
| Product Width | 1.18 m |
| Brand | Essentials |
| Coverage Per Pack | 10 m² |
| Manufacturer Guarantee | 1 Year Guarantee |
| Product Length | 7.3 m |
| Product Thickness | 12 mm |
| Product Type | Carpet Underlay |
| Product Width | 1.37 mm |
| Brand | Bio-Oil |
| Item volume | 125 Millilitres |
| Item dimensions L x W x H | 44 x 46 x 149 millimetres |
| Age range (description) | Adult |
| Special feature | Travel Size |
| Active ingredients | lavender,vitamin a |
| Skin type | Sensitive |
| Number of items | 1 |
| Scent | Chamomile, Lavender, Rose |
| Item form | Oil |