No products in the cart.
Shop and Save Big on Many Products Today
from £3.00
Don't miss this special opportunity today.
Showing all 14 resultsSorted by latest
| Brand | soundcore |
| Colour | Abyss Blue |
| Ear placement | In Ear |
| Form factor | In Ear |
| Impedance | 17 Ohm |
| Noise control | Active Noise Cancellation |
| Model name | Liberty 5 |
| Brand | Zenopar |
| Colour | BLACK |
| Ear placement | In Ear |
| Form factor | In Ear |
| Impedance | 32 Ohm |
| Noise control | None |
| Headphone jack | Without jack |
| Brand | soundcore |
| Colour | Velvet Black |
| Ear placement | In Ear |
| Form factor | In Ear |
| Impedance | 10 Ohm |
| Noise control | Active Noise Cancellation |
| Frequency response | 20 KHz |
| Headphone jack | USB |
| Model name | Liberty 4 NC |
| Connectivity technology | Wireless |
| Brand | Cillso |
| Colour | ivory white |
| Ear placement | In Ear |
| Form factor | In Ear |
| Noise control | Environmental Noise Cancellation |
| Sensitivity | 90 dB |
| Model name | H97 |
| Connectivity technology | Wireless |
| Wireless communication technology | Bluetooth |
| Included components | 2 x Wireless Earbuds, 1 x Portable Magnetic Charging Case, 1 x Quick Charging Cable, 1 x User Manual |
| Colour | SF2 - Black |
| Brand | SONICFOAM |
| Material | Hypoallergenic Polyurethane Memory Foam |
| Compatible devices | with SF2: Various Earphones - (See Compatibility List) |
| Item dimensions L x W x H | 7 x 2.4 x 13.2 centimetres |
- Package Dimensions : 9.4 x 7.2 x 1.9 cm; 30 g
- Date First Available : 1 Jun. 2024
- Manufacturer : AZLA
- ASIN : B0D44QG1M9
- Item model number : AZL-CRYSTAL-BOSE-ML
- Country of origin : Korea, Republic of
- Guaranteed software updates until : unknown
| Brand | IKT |
| Colour | Rose |
| Ear placement | In Ear |
| Form factor | In Ear |
| Impedance | 32 Ohm |
| Noise control | Active Noise Cancellation |
| Frequency response | 2000 Hz |
| Headphone jack | No Jack |
| Model name | X08 |
| Connectivity technology | Wireless |
| Brand | yobola |
| Colour | Black |
| Ear placement | In Ear |
| Form factor | In Ear |
| Impedance | 32 Ohm |
| Noise control | Sound Isolation |
| Included components | USB-C Cable, User Manual, Wireless Charging Case, Wireless Earbuds |
| Compatible devices | Compatible with iOS/Android/Windows/Smartphone/Laptops and all devices with Bluetooth connectivity. |
| Brand | Soudal |
| Colour | White |
| Coverage Per Pack | 8 m² |
| Interior/Exterior Use | Interior & Exterior |
| Manufacturer Guarantee | 1 Year Guarantee |
| Max. Working Temperature | 35 °C |
| Min. Working Temperature | 5 °C |
| Model Name | Fix All Turbo |
| Brand | Soudal |
| CE Standard (Tested to EN...) | DIN 53505, DIN 53479, DIN 53504, ISO 7389. |
| Colour | White |
| Coverage Per Pack | 8 m² |
| Interior/Exterior Use | Interior & Exterior |
| Label Info 2: Hazard Statements | H412 Harmful to aquatic life with long lasting effects. |
| Base Type | Silicone |
| Brand | Dow |
| CE Standard (Tested to EN...) | ISO 11600-25LM, |
| Colour | Black |
| Interior/Exterior Use | Exterior |
| Brand | Gorilla Glue |
| CE Standard (Tested to EN...) | Class D3. |
| Pieces in Pack/Case | 1 |
| Product Type | Wood Glue |
| Resistant Type | Water-Resistant |
| Suitable Application | For Bonding Wood |
| Volume | 532 ml |
| Container type | Tube |
|---|---|
| Flexible | Flexible |
| Location | Interior |
| Model name/number | 121642 |
| Paintable | Paintable |
| Product code | 5411183100831 |
| Base Type | Silicone |
| Brand | Dow |
| CE Standard (Tested to EN...) | EN 11600-F-20HM. |
| Colour | White |
| Interior/Exterior Use | Interior |













